Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Méhszáj vizsgálat után meddig...

Méhszáj vizsgálat után meddig normális a pecsételő vérzés?

Figyelt kérdés
Tegnap délutàn nêzett meg zàrt voltam, akkor is és most is pecsêtelő vérzésem van. 34. Hetes vagy ik
2015. okt. 13. 06:38
 1/9 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem normális. Egy normális manuális vizsgálat nem okoz vérzést. Fájt is amit csinált?
2015. okt. 13. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem citologia vetel utan mondta hogy elofordulhat verzes. Egy kicsi. Azert lehetseges mert ilyenkor verbo a mehszaj es konnyen elpattanhat egy er. Semmi gond nincsen. Mondjuk nekem vegul nem.volt verzes.
2015. okt. 13. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Más a mintavétel ahol durva anyaggal leemel a nyálkahártya felszínéről mintát és más a manuális vizsgálat. Óvatos vizsgálat után nincs vérzés.
2015. okt. 13. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Spontan volt egy pici verzesem es ezt mondta a doki hogy emiatt van. Vagyis egy sima vizsgalattol is lehet akar.
2015. okt. 13. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Fàjt ahogy felnyúlt zàrt azt mondta és ennyi. Nekem nem is mondta hogy lehetséges vérzês ezutàn bàr tegnap annyira fàjt hogy gondoltam hogy lesz. De most sem múlt mêg.
2015. okt. 13. 09:15
 6/9 anonim ***** válasza:
Sejtettem. A manuális vizsgálat nem fáj. A kézzel tágítás igen. Sajnálom. Barátnőm is így járt. Vége felé a dokija a megkérdezése nēlkül tágítgatta. Nem korrekt.
2015. okt. 13. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
34. hét még annyra nem a vége, biztos nem tágítgatta. Menj vissza szerintem ezzel a panasszal.
2015. okt. 13. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőm sem volt idősebb terhes ennél. Azt mondta az orvosa, hogy szerinte nagy a baba, 37. hét végén már be is akarta indítani a szülést, csak a barátnőm nem hagyta. Nem volt szó semmi extrém dologról, végül másnál szült 39. hét végén egy 3800g-os babát. Ezért gondoltam, hogy vele is ez történhetett.
2015. okt. 13. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem a védőnő azt mondta, hogy vizsgálat után egy napig előfordulhat gyenge vérzés. Nekem soha nem volt utána vérzés, mondjuk nem is fájt egyetlen vizsgálat sem, ezért is választottam többek között az orvosomat. Mondjuk nehezen tudom elképzelni, hogy 34. héten tágítana egy orvos, ilyenkor még koraszülött lenne a baba. Inkább az fordulhat elő, hogy nem elég óvatos, körültekintő az orvos.
2015. okt. 13. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!