Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vannak itt újdonsült kismamák?

ReniAdam kérdése:

Vannak itt újdonsült kismamák?

Figyelt kérdés
Hányadik baba? Mennyi idő alatt sikerült? Hányadik hétben vagytok? Hogy érzitek magatokat? Mit láttatok utoljára az ultrahangon?

2015. okt. 27. 11:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Szia, nekem 3. terhességem (ebből az első született meg, másodikkal elvetéltem), úgy érzem ő maradni fog. 11. héten tartok és múlt héten láttam egy magán uhn, mert képet csináltattam, hogy legyen mit mutatni a bejelentéskor:-) Jövőhéten kedden megyek a genetikaira. Én jól érzem magam jelenleg, haspuffadás ilyesmi van, de semmi olyan most, ami hátráltatna.

Te?

2015. okt. 27. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Én a 7. hétben vagyok :) második baba. Leküzdöttem egy 5cms cisztát már megvan a szivhang és a baby is látszik a múltheti petezsák óta :) borzalmas rosszulléteim vannak de hát ezzel jár :) sajnálom a babádat :( hogyan ment el ha meg szabad kérdezni?
2015. okt. 27. 11:51
 3/16 anonim ***** válasza:
Jelen! első baba, 13.hét :) Túl a kombinált teszten :)
2015. okt. 27. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Jujj gratulálok! Nekem is nemrég volt az első. Az volt a legizgibb. Jólesett hogy odafigyeltek rám . Most meg mintha egyedülmmaradtam volna mert szinte természetesnek veszi mindenki hogy babát várok. 2 hónapja kezdtük a "tesóprojektet" abból hogy 7 hetes vagyok lehet sejteni hogy hamar ssikerült. A fiam is. első ovuból lett. A dokik azt mondják tökéletes a korom ezért nagyobbak voltak az eselyeim. Csak kicsit rossz erzes hogy csak engem érdekel a kistesó. Bocsánathhogykifakadtam .
2015. okt. 27. 13:49
 5/16 anonim ***** válasza:

8.héten spontán elment..

irány kórház ott pedig műszeres befejezés.

Mit jelent, hogy tökéletes a korod?:-)

Ja igen azt kihagytam látom kérdezted, nekem első hónapban fogantak (az elvetélt baba a 2.ban).

2015. okt. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
És miben érzed, hogy nem figyelnek rád? Pontosan kik?(párod, orvos stb.)
2015. okt. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
A fiamat 24 évesen szültem mot 25 múltam. Állítólag ilyenkor a legkisebb a kockázat. Még jobb hogy Csongort is időre természetes útan szültem. Hát a család nem olyan lelkes mint Csongornál. Meg mindenkit csak az érdekel hogy lány legyen. Én is szeretném de frusztrál hogy csak ennyi ami érdekli őket. Kivéve a férjem mert Ő meg ismét fiút szeretne.
2015. okt. 27. 14:50
 8/16 anonim ***** válasza:

Biztosan érdeklődőbbek lesznek, ha nagyobb lesz a pocak stb.

Te ugyanúgy reagálsz mint elsőre?

Az első az mindig első, legyen bármiről szó. Szerintem örülnek ők!

2015. okt. 27. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Nagyon boldog vagyok és alig várom hogy a karomban tarthassam. Csak annyiban más hogy nehezebben viselem a terhességet. A reggeli rosszullétek miatt amik estig tartanak. :D sajnos az a legnagyobb bosszúság az egészben hogy engem a férjem családja nem fogad el Őt meg az enyém nem... :(
2015. okt. 27. 15:06
 10/16 A kérdező kommentje:
Ráadásul a férjemék hárman vannak testvérek. A legidősebb a bátyja 31 éves 3 gyerekük van. A nővére 29 és évek óta próbálkoznak a babával de nem jött össze ráadásul pár nappal az előtt tudta meg hogy március óta nincs peteérése amikor mi azt hogy terhes vagyok, de én ezt nem tudtam. Anyósom a szememre hanyta hogy szegény elsírta magát amikor megtudta hogy a másodikat várom... Mintha szemét lennék hogy nekem sikerült...
2015. okt. 27. 15:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!