Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 25 hetesen normális ennyi...

25 hetesen normális ennyi hüvely váladék?

Figyelt kérdés

Eddig is idegesitett a hüvely váladékom... de kb egy két hete mégtöbb lett. Hol fehér hol szintelen viz állagú...

Voltam dokinál azt mondta természetes...de meg sem vizsgált csak uh ot csinált. Azt mondta norm. magzatvìzem van és zárt a méhszájam... picit megnyugodtam...mert attol rettegek neh. a magzatvíz szivárogjon.

Picurom sokat mozog :) de ma megint naon sok fehér szinű váladékom van. Már megint aggaszt h.a doki honnan tudta h.zárt vagyok ha meg sem vizsgált? ugy félek neh. a magzatviz szivárogjon.

Valaki tapasztalat??

köszönöm



2014. márc. 27. 09:59
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem 25 hetesen lett ilyen a hüvelyváladékom, én is paráztam, h nehogy magzatvíz legyen (nyílik a belsőméhszájam). Csináltam itthon tesztet, nega lett, doki is csinált, nála is az. Nekem azt mondta, h vissza kéne vmi laktoizéket telepíteni, de nincsenek ezek a termékek terheseken tesztelve.

Egyébként ha leülsz bugyi nélkül vmi nem fehérre, összekened, pár perc múlva megnézed, ha nyoma van, akkor semmi gond, ha nincs, akkor menj orvoshoz.

28 hkm

2014. márc. 27. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem is sok folyásom volt, ez tök normális.
2014. márc. 27. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem is bő folyásom van szinte mindig. Elég zavaró :S Szerintem normális.
2014. márc. 27. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Kedves Első! Milyen tesztet csináltatok?

bocsi a kérdés a kérdésben-ért. :)

2014. márc. 27. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Állítólag nem kell aggódni, mert a szervezeted elkezdi "kimosni", "tisztítani" magát, felkészíti a szervezeted a szülésre.
2014. márc. 27. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

[link]

Én ezt használom, azt mondta az orvos, hha 7-es fölé megy, akkor gáz van (vérzés is bezavarhatja), az orvos pedig vmi csíkot rakott fel a méhszájamhoz, ugyanolyan sárga lett, mint a ph teszt 6-osa. A labor is 6-os ph-t mutatott ki vizeletből, tehát megbízható. Ja, Freshiben vettem.

2014. márc. 27. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

6-os köszi, hasznos ez az infó nekem is:

ha pl ezt rendelném, az jó?

[link]


röviden le tudod írni, hogy hogy kell alkalmazni? Vagy hogy mit kell nézni? Nem is értem, h miért petnet oldalon elérhető...

2014. márc. 27. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!