Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki mikor kezdte el érezni,...

Nünü87 kérdése:

Ki mikor kezdte el érezni, hogy a babája rugdos? Az apukák mikortól kezdik el érezni? Mikor tapintható külsőleg is?

Figyelt kérdés
2015. okt. 28. 10:08
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én 16 hetesen éreztem először, rögtön elsőre apát rúgta meg.
2015. okt. 28. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
15. héten, de akkor még nem rugdosás formájában, csak remegésként. Apa 20. hét fölött érezte csak.
2015. okt. 28. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én a 18. héten éreztem először, első baba. Apa egyszer érezte a 19.héten, utána hetekig nem, talán ezt követően a 22. héten érezte legközelebb.
2015. okt. 28. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Pont ma, a 16. hèten :) első baba.
2015. okt. 28. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

15. héten éreztem először (első baba), de még 2 hétig nem tudtam elhini, csak mikor már kis puklit is csinált a hasamon, mikor rúgott. Apukája is kb. 17 hetesen érezte az első nagyon pici rúgást, de csak mert mondtam neki, hogy mire figyeljen, utána 1 hét múlva érezte csak a következőt, és 2 hét múlva volt neki magyarázat nélkül is egyértelmű, hogy ez az volt, szóval olyan 19 hetesen. Viszont két héttel nagyobbnak mérték a koránál, lehet, emiatt is éreztem előbb.


Most már szépen tapintható külsőleg is. 23hkm

2015. okt. 28. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Én 15 hetesen éreztem először most 18 hetes vagyok és már napi szinten érzem, hogy mocorog. Apukája miatt kérdeztem inkább mert ő még nem érzi és kicsit szomorú emiatt, alig várja, hogy érezze.
2015. okt. 28. 10:50
 7/10 anonim ***** válasza:

Férjemnek is nehéz volt elcsípnie, az elején, mikor hívtam, annyira nem is akarta megfogni, mert én mondogattam neki, hogy ,,na, érzeted? Érezted?", ő meg a legtöbbször nem érezte. Mondta is, hogy most már sokkal könnyebb éreznie, mert addigis nehéz volt a légzésemtől, és az egyebektől megkülönböztetnie, ráadásul nálunk le is nyugszik, amikor az apja ráteszi a kezét a hasamra. Próbáld úgy, hogy lassan, egyenletesen veszed a levegőt, és egy aktívabb időszakában tegye rá a párod a hasadra kezét, előtte pedig ne változtass helyzetet. Nekem pl. fekve sokkal jobban érezni.

5-ös

2015. okt. 28. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

:)

A férjem a kezével nem mindig érzi (22 hét) viszont ha a száját tesz a hasamra, akkor a pici matatásokat is :)

Azt mondja, hogy a keze érdesebb, és ezért a finom kis rúgásokat, mozgásokat nem érzi, csak a nagyobbakat :)

próbáljátok ki, hátha :)

2015. okt. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Tényleg, utolsó válazsolóról jut eszembe, hogy a fülét is odateheti a párod a hasadra, az enyémnek vicces élmény volt:)
2015. okt. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ő az első babóm. A 11-12. héten kezdtem érezni mocorogni. Az első nagyobb rúgást egy éjszaka alvás közben kaptam kb a 16. héten. Szerintem már ezen a héten kitapintható lett volna, de mikor a hasamra tettük a kezünket azért se rúgott. :D Most 19 hetes vagyok és úgy hullámzik a pocim mint a tenger, egyre aktívabb, tegnap már apa is megtapasztalhatta a kicsi lányunk hatalmas erejét. :D
2015. okt. 28. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!