Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van olyan kismama akinek a...

Van olyan kismama akinek a 37. héten fordult csak be a babája? Esetleg akinek megfordították külsőleg?

Figyelt kérdés
2011. jan. 27. 14:02
 1/4 anonim ***** válasza:
a 37.héten fordult meg a lányom. simán megszületett 39.hétre.
2011. jan. 27. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nagyon együttérzek veled. Ugyanilyen kérdésekkel bombéztam az oldalt 1 éve.

Farfekvéses babám volt. Az első 4,5 kilós babémat simán szültem, a másodikra azt mondták, hogy nagyobb, mint az első és még ráadásul faros is :-(

Karácsonykor töltöttem a 39. hetet. Megbeszéltem a dokival, hogy mivel az elsőt is túlhordtam, nem valószínű, hogy hamarabb indulna, akkor itthon Karácsonyoznék a családommal, és 27én reggel jelentkezem a kórházban. Úgy volt, hogy aznap meg is császároznak 9 órakor, mivel a 24i UHán még faros volt az én babócám.

26án este beleültem a kádba, hogy most egy ideig úgysem lesz lehetőségem fürödni, ha meg beindulna véletlen a szülés a kádban, akkor másnap amúgy is szültem volna.

Jó 1,5-2 órát lazítottam így.

Reggel a nagyot elvittük mamához, mi meg a férjemmel bevonultunk a kórházba.

Ott derült, ki, hogy az én lányom mostmár megfordult és tökéletesen illekszkedik a szülőcsatornába, tehát császár lefújva.

Irány haza, kicsit csalódottan.

A lányom olyan jól érezte bent magát, hogy 42. héten január 12én született meg természetesen úton 4980 grammal, de fejjel előre :-D

A doki azt mondta, hogy látott már a 40. héten is megfordulni babát. Szerinte kádban, vagy medencében üldögélve sokkal nagyobb valószínűséggel fordulnak meg :-D

2011. jan. 27. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem éppen 37 hetesen...

31 hetesen fejvégű

32 hetesen faros

36 hetesen (a héten) fejvégű.

Még van 4 hetem, de annyit forog, mozog, hogy nem tudom hogy lesz.


Az első babám végig medencevégű volt, nem fordult meg egyáltalán így Ő császáros volt.

2011. jan. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, most mi a helyzet? Vagy megszültél már?
2011. febr. 14. 23:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!