Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma voltam orvosnál 39 hetes...

Ma voltam orvosnál 39 hetes és 5 napos vagyok második baba az eredményem 1111 volt azt mondta hogy nemsokára szülünk? Amiota hazaértem fáj a hasam lehet hogy már ma szülünk?

Figyelt kérdés
azt hallottam mehet szülés előtt a hasam pont most voltam wc n?lehet hogy ma már szülök amugy hányingerem is van vagy szerintetek nem szülök volt már igy valaki?a fájásokat nem tudom mérni nem ugy van csak ugy érzem hogy fáj
2008. szept. 11. 16:47
 1/4 anonim ***** válasza:
1111 1 ujjnyi méhnyak, teljesen nyitott méhszáj. Szóval nagy valószínűség szerint itt az idő!
2008. szept. 11. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én a helyedben lepihennék, mert szerintem hosszú éjszakád lesz, és reggelre kezedben tarthatod a babádat!!!:-))
2008. szept. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Megvan a baba, megszültél?

Nekem 36 hetes korom óta nyitva a méhszáj, kb. 1 hete nagyon fáj a derekam, és a hasam alja, 4 napja megy a hasam, és semmi. Az istennek nem akar beindulni.

39 hetes 3 napos kismama

2008. szept. 12. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nem még nem szültem meg már szivárog a nyákdugo de magzatviznek nyoma sincs a hasam is fájdogál de nincs időhöz kötve ugymond de azért fáj lehet hogy éjszaka megyek köszi a válaszokat
2008. szept. 12. 13:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!