Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Barnázok már 2 napja picit...

Tiszáné Sági Judit kérdése:

Barnázok már 2 napja picit érzékeny a hasam alja 209-es volt hétfőn a hcg eredményem de félek, hogy ez méhen kívülire utal mert az orvos nem látott csak 10mm-es nyálkahártyát. Meg van még a baba szerintetek?

Figyelt kérdés
2011. jan. 13. 10:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Hányszor teszed még fel ugyanezt a kérdést?
2011. jan. 13. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Annyiszor ahányszor akarja, én pl még nem láttam ezt a kérdést. 10 mm az jó, mert minimum 8 kell, hogy be tudjon ágyazódni, nem tudom mennyi ideje késik neked, lehet csak most lenne esedékes a mensi és azért barnázol, de lehet progi hiány miatt, én elmennék egy másik orvoshoz azonnal,leginkább magánrendelésre mert lehet csak hormonpótlásra van szükség és a baba megmarad.
2011. jan. 13. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Egyetértek, orvos, illetve elmehetsz még egyszer egy vérvételre, és ha azóta nőtt a hcg (naponta-kétnaponta kell duplázódnia, úgy tudom), akkor jó.
2011. jan. 13. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Meg nem az számít, ki mit ír itt, hanem, hogy az orvos, mit mond. Még korai a terhesség, még nem látszik. Hiába kérdezed meg, mi nem látunk beléd, nem tudjuk. Bármi lehetséges, de biztos, minden rendben van. Ha hétfőn voltál orvosnál és vérvételen, akkor lehettál 4 hetes 0-2 napos kb. Azóta már lehet, hogy látszódni fog a petezsák, ha megnéz a doki. Hívd föl, kérj időpontot. És, ha gondolod, vérvételre is elmehetsz, hogy megtudd, nőtt-e a hcg.
2011. jan. 13. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Holnap megyek vérvételre utána meg uh-ra.Most csináltam tesztet és amelyik még sosem mutatott ki semmit se most pozitív lett.Nagyon reménykedem,hogy ez a baba meg marad végre.3x2 utrogestant szedek kúp formályában.
2011. jan. 13. 11:58
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha a teszt pozitív, az jó! Ne aggódj, minden rendben lesz és holnap kiderül minden. Pihenj sokat, inkább feküdj.
2011. jan. 13. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszömöm a bíztatást!!!
2011. jan. 13. 12:40
 8/11 anonim ***** válasza:
Voltál uh-on? Mit mondott a doki??
2011. jan. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Igen voltam.Sajnos el ment a baba.A hcg-m visszacsökkent a felére.Ez van szedem a bromocriptint meg a clostilbegitet és majd lesz valami.
2011. jan. 18. 12:45
 10/11 anonim ***** válasza:
Tudod, miután volt egy méhenkívülim, utána egy hasonlóan korai vetélésem, hálát adtam, h nem megint méhenkívüli. Sikerülni fog nemsokára, kitartás és ne add fel (én már csak tudom :-S)
2011. jan. 18. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!