Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális ez a puffadás 8-9...

Normális ez a puffadás 8-9 hetesen?

Figyelt kérdés
Nagyon puffad a hasam majd szét durran.Konkrétan érzem a sok levegõt a hasamban és sokszor pukizok is:)Van,hogy még éjszaka is arra ébredek,hogy puffadok.Normális ez?És meddig fog ez még tartani?Én azt hittem,hogy a puffadás csak annyi lesz,hogy nagyobbnak látom kicsit a hasam,na de ez az érzés......
2015. okt. 29. 17:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez ilyen sajnos. Normális. Nekem 8-10 hetesen volt a legrosszabb.
2015. okt. 29. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

sajnos normalis. En a kasodik babaval szenvedtem ezzel, de annyira, hogy szelgorcsom volt rendszeresen es nagyon szenvedtem, fajt. Amit lehetett szedni puffadasra, azt en kiprobaltam de semmi sem segitett sokat.

Estere mindig hordohasam volt, pedig vekony vagyok. Nekem 12. het korul teljesen elmult.

2015. okt. 29. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Rontottam, masodik akart az lenni.
2015. okt. 29. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ja, 8-9. hét körül ez volt a legjellemzőbb nálam :-)
2015. okt. 29. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2-3 hétig tartott, aztán elmúlt. Utolsó
2015. okt. 29. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem attól kezdve hogy nem jött meg, állandó volt a puffadás. Most a 19. hétben járok, és még most veszem észre, hogy annyira nem puffadok. Rajtam azonnal látszott is minden, pont emiatt. A terhes pocakom még észrevehetetlen lett volna, de a puffadás miatt már több hónaposnak néztem ki az elejétől fogva. Annyit lehet csinálni hogy figyelni kell az étkezésre, kiszelektálni a puffasztó kajákat, engem is nagyon megkínzott egy-két étel után a szélgörcs, nagyon tud fájni.
2015. okt. 30. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat:)
2015. okt. 30. 11:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!