Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normálisak így a tüneteim?

Normálisak így a tüneteim?

Figyelt kérdés
5 hetes vagyok és nem nagyon vannak napközben tüneteim, estére jönnek inkább elő, akkor is csak olyan meg akar jönni érzés, haspuffadás, feszülés, meg mintha villámok cikáznának a cicimben. Kivételesen ma délelőtt volt egy kis émelygésem de gyorsan elmúlt. Ennyi, más tünetem nincs. Ez normális így, meg hogy csak este jelentkezik?

2015. okt. 19. 13:20
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem még ennyi tünetem sem volt. Szerencsés vagyok. Nincs ezzel baj.


26+3 hkm

2015. okt. 19. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
35 hetes vagyok, néhány hete kezdett picit fájni a derekam. És ennyi terhes tünetem volt eddig :) még annyi sem volt, mint neked. És már a második babám :) Szerencsés vagy, örülj neki nagyon, és reménykedj, hogy így is marad! :)
2015. okt. 19. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

5 hetesen én is azt hittem még megúszom tünetek nélkül, aztán az elsö az volt, hogy iszonyat ideges lettem, elkezdtem rettegni a semmitöl. Ez néhány napig tartott, a hormonok nagyadagban támadtak. Aztán jött az émejgés, az állandó rosszullét stb... 14 hetesen múltak el.

Második gyereknél is kb 6 hetesen kezdödtek.

2015. okt. 19. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A hánynger átlagosan 6-8 hetesen kezdődik, de nagyon sok nőnél egyáltalán nincs semmilyen tünet:)
2015. okt. 19. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Teljesen normális.

Férjem a 11 hét körül viccelődött velem, hogy most már bejön az UH-ra, mert nem hiszi el, hogy terhes vagyok.

Semmi tünetem nem volt. Tényleg semmi. ÉS ez végig így volt. Nagyon élveztem a terhességet.


Örülj, hogy jól vagy, és élvezd ki, van, aki sokat szenved.

2015. okt. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nálam hathetesen kezdődött szagérzékenységgel, hányingerrel. Kilenc hetesen indult a buli, róka róka róka... 18 hetesen múlt el.

Szóval még bármi lehet!

De ha nem lesz semmi, az is teljesen normális!

Barátnőmnek az égvilágon semmi baja nem volt a kilenc hónap alatt ,makk egészséges jó nagy babát szült.

Anyukám a tesómmal végig rókázta a kilenc hónapot, velem összesen 2x volt rosszulléte.

Minden várandósság más és más. Nem ezen múlik, hogy egészséges lesz-e!

Ja, és a reggeli rosszullét elnevezés nagy kamu ám! :D Én pl egész nap rosszul voltam, de Vuk mindig este jött :D

Boldog babavárást!

2015. okt. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!