Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt már ilyen elözményekkel...

Volt már ilyen elözményekkel valakinek pozitív tapasztalatú végkimenetele?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Bocsi ha kicsit hosszú lesz.

7-8 hetes terhes vagyok. Első baba lenne.

1 hete még volt rajtam ételundor illetve a mellem is feszült égett a gyomrom. Ezek a tünetek enyhültek szinte el is múltak , de pl bármilyen hústól most is viszolygok...olvastam hogy a tünetek jönnek mennek, megnyugodtam...kedden voltam ultrahangon minden rendben volt, volt szívhang de aznap éjjel óvatos szeretkezés után mégis barnáztam, betudtam annak..reggel azonnal doki azt mondta ha nem jön vissza akkor nincs gond.

2 napig semmi aztán ma pont a dél pesti kórházban voltam vese ultrahangon és utána vizeletadás közben nagy barna folyás a betéten..nőgyógyász megnézett, minden ép, van szívhang, ultrogestant írt fel napi 3x1 és szigorú pihenés.

Aggódnék én amúgy is, de így, hogy ilyen tünetek egyben vannak ( terhességi tünetek eltünése, barnázás) így mégjobban félek.

Volt már valaki ilyen helyzetben, tudtok tapasztalatot írni akármilyen helyzetről is? :)



2015. okt. 29. 18:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A tünetekkel nem kel foglalkozni, semmi jelentőségük, nincs köze a barnázásnak a tünetek jövés-menéséhez. Megfelelően elláttak, kaptál gyógyszert, kíméld magad, semmi baj nem lesz. Az első trimeszterben ez elég gyakori. Szex természetesen tabu, amíg orvos mást nem mond! Kitartás és nyugi! :)
2015. okt. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ :) Pihenek bár az elmúlt 2 hónapbam is azt tettem csak ezért is bántott hogy max a boltig mentem eddig nagyrészt pihentem és mégis...
2015. okt. 29. 19:27
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én mindkét terhességemnél barnáztam az első hetekben. Sőt a második babánál darabos,vörös vérzésem is volt egyszer. Nekem is írtak fel Ultrogerstant és sokat pihentem. Mindkét baba egészségesen, időre született. Másokat is ismertem, akiknél ugyanez volt.


Ne izgulj, nem lesz semmi baj! Viszonylag gyakori az ilyen az első trimeszterben! Ha szeded a gyógyszert, és pihensz, semmi baj nem lesz!

2015. okt. 31. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha az uh-on is rendben volt, akkor nincs baj. Nekem a második terhességem kezdődött vérzéssel, barnázással. Nem lett baj, feküdtem, szedtem a gyógyszert.
2015. nov. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2015. nov. 1. 20:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!