Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 15-16 hetesen meg tudták...

15-16 hetesen meg tudták mondani a babátok nemét?

Figyelt kérdés
Jövő héten megyek dokihoz, már nagyon izgulok, hogy meg fogják-e mondani a nemét. Magnándokihoz járok (ha esetleg számít).
2015. okt. 31. 09:03
 1/9 anonim ***** válasza:
Babától függ, hogy megmutatja-e. Mert ha mutatja ilyenkor már szépen látszik. A fiam nem éppen egy szerencsés pózban feküdt így csak 65 %-ra mondta az orvos, hogy kisfiú. Majd 19 hetesen megmutatta magát.
2015. okt. 31. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Meg! Es el is talaltak! Habar en mar elotte tudtam a prena tesztbol, de lapitottam, hogy jol latjak e! 😃
2015. okt. 31. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem még nem tudta megmondani akkor a magándoki, pedig elég jó ultrahangja van. 19 hetesen is csak erős tippje volt, mert nagyon szégyenlősen helyezkedett. Már kifúrja az oldalam a kíváncsiság :-)
2015. okt. 31. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
12 hetesen mindkettőt megmondták, persze, nem száz százalékra, de bejött mind a kettő erős tipp :D
2015. okt. 31. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem a 19 hetesen genetikai UH-n mondták meg. De én előtte csak 13 hetesen voltam UH-on és nem úgy feküdt hogy láthassuk a nemét.
2015. okt. 31. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az első gyerkőcöt 12 hetesen megmondták. (látszott, hogy kisfiú). Barátnőmnek a genetikai 12 hetes UH-n megmondták, hogy valószínűleg lány. Nekünk a 2. baba a 16. héten mutatta meg magát (kisfiú)
2015. okt. 31. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha jól fekszik, akkor igen. Az első kettőnél nekem csak ksőbb tudták megmondani, most a harmadiknál a 16.héten. :)

A 19.héten is ugyanazt látták.

2015. okt. 31. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekünk 11. héten erös tipp volt, 15. héten 90%, hogy kislány. :) 18. hét óta 100%-ra mondják, szóval csak nem tévednek.
2015. okt. 31. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

az első babám egész végig szégyenlősködött, nem mutatta meg magát, csak a szülésnél derült ki, hogy kislány.

a kistesó viszont a 12.heti uh-n premier plánban mutogatta magát, még én is egyértelműen felismertem, hogy fiú.

2015. okt. 31. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!