Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit tehetek, ha elkéstem a...

Mit tehetek, ha elkéstem a kombinált teszt készítésével? Nem tudtam, hogy véges a határideje, és aki nálunk csinálja, az nem rendel. Mit lehet tenni? Ezek szerint, ha beteg gyermek van a pocakban, azt már csak szülés után tudhatom meg?

Figyelt kérdés
Magzatvízvétel kizárva nálam.
2015. okt. 31. 23:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Létezik prena, niffty is... csak jó mélyen a tárcádba kell nyúlni.
2015. nov. 1. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A kombinált teszt uh+ vérvétel+ korrigálják a koroddal.

Ha voltál 12 hetes uh-on és jó volt a tarkóredő mérete és láttak orrcsontot is, akkor valószínűleg nem down kóros a baba. A saját megnyugtatásodra elmehetsz fizetős uh-ra is egy jó helyre, ha van a közeletekben és ott a legjobb gépekkel és remek orvosokkal végeztetheted el.

(bp-en istenhegyi géndiagnosztika, vagy magzati diagnosztikai kp)

A 20.hét körül szintén van komoly "II.genetikai uh", akkor is alaposan átnézik a babát.

A kombinált teszt csak a down kórt szűri, ami nem is a leggyakoribb rendellenesség.

2015. nov. 1. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

En ugyan nem Magyarorszagon elek, de nekem az elso terhessegem alatt 16 hetesen csinaltak quartett tesztet. Mas okbol, mint napad de szinten lemaradtam a kombinaltrol es ez volt helyette.

Ez az: [link]


Azt mondtak, hogyha ennen rossz lenne az eredmenye, akkor mas vizsgalat is lesz. De szerencsere nem volt ra szukseg.

2015. nov. 1. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
istenhegyit kérdezd meg, a kombinált után van ha minden igaz egy integrált. én annak idején mondjuk mindkettőt megcsináltattam, lehet, hogy abba még beleférsz
2016. jan. 28. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!