Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 35+6hetes vagyok, a mehszajert...

35+6hetes vagyok, a mehszajertekem 3010,1 ujjnyira nyitva vagyok?

Figyelt kérdés

3.gyerek.A doki viccesen azt mondta hogy lehet 42.hetig is kihuzom.Eddig azt mondta hogy tuti hamarabb jon a baba.Semmi joslo egyebkent,semmi,de azt javasoltak hogy nenagyon eroltessem meg magam mert beindulhat a szules.Most akkor nem ertem.Mit gondoltok?Vagy ezt igy nem lehet megallapitani?

Elso kislanyom es a masodik is hamarabb jott.


2015. nov. 1. 13:54
 1/5 anonim ***** válasza:

3010? Nem vagy 1 ujjnyira nyitva. Ha nem írtál el valamit, akkor csak a középső méhszájértéked jelez 1 ujjnyi nyitottságot, egyébként zárt vagy.

És ez tényleg semmit nem jelent!

Nekem a 36. héten 1222-es volt az értékem, vagyis már csak 1 ujjnyi vastag volt a méhnyak és 2 ujjnyira végig nyitva voltam. És csak másfél héttel ezután szültem!:)

Szóval ilyen értékkel még simán túlhordhatod!:)

2015. nov. 1. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

35+1 hetesen 2111 volt nekem és a kiírt nap szültem. Más meg 3000-el megy szülni. Szóval ez nem jelent semmit.

De dura hogy csak a középső nyílik..

2015. nov. 1. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
*fura
2015. nov. 1. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Bocsanat tenyleg elirtam:D 3100a mehszaj ertek,szoval a kulso mehszaj 1 ujjnyira nyitva van:)

Koszonom a valaszokat varom meg a tovabbiakat:)

2015. nov. 1. 16:05
 5/5 anonim ***** válasza:
En nekem is 35. Heten kulso kinyilt ujjnyira es megrovidult a mehnyak, belso zart. Most vagyok a 37. Heten. Helyzet valtozatlan. De siman ki lehet huzni. Masoknak sokkal hamarabb kinyilik es kihuzzak a vegeeig. Ne eroltesd magad es nem lesz baj.ket het mulva meg mar nem is lesz koraszulott
2015. nov. 2. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!