Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 17 hetes vagyok és a súlyom...

17 hetes vagyok és a súlyom ugyan annyi mint volt! Ez baj?

Figyelt kérdés

2ik terhesség! 13 hetesen éreztem h "mocorog" de azóta nem :/

Ez probléma lehet? Volt már valaki így?



2015. nov. 2. 08:58
 1/7 anonim ***** válasza:
A nem hízás nem gond én most a 19. héten kezdtem csak túllépni a terhesség előtti súlyomon.
2015. nov. 2. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem baj a súlyod, nekem is még csak most kezdett megindulni, a 3. trimeszter elején, neked az még 10 hét.


13 hetesen szerintem még nem a babát érezted, az nagyon korai még második terhességnél is. Mindössze 5-6 centi olyankor és 30 gramm. Ha aggaszt, akkor nézesd meg, ne várd meg a következő UH-t.

2015. nov. 2. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hány centi vagy és hány kiló? Ez sem mindegy, enélkül nehéz megmondani, hogy mennyit kellett volna eddig felszedned. Van, aki a 22. hétig nem is szed fel semmit, vagy fogy sokat az első trimeszterben a hányinger/hányás, vagy más miatt, és mostanra kezdi szép lassan visszaszedni, ami lement.


Én a 24. héten most 2,5 kiló plusznál tartok, szóval nyugi, eltérő ütemben van hízás. Hallottam olyat is, aki csak 5 kilót hízott összesen a babával.

2015. nov. 2. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem baj a sok hízás lenne a baj, én eddig 2 kg plusznál járok, szintén 17 hetes vagyok :)
2015. nov. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Jó neked :) nekem rengeteg puffadásom és vizem van, kb 14. héttől hízok, de szerencsére nem láthatóan annyira. ha nincs baj a babával akkor minden oké:)

13 hetesen még szerintem csak bélmozgást érezhettél, én kb a 18-20. héttől kezdtem el érezni:)

2015. nov. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Első babánál én is 18-20 hetesen tudtam be azonosítani :)

De most 2ik babánál valóban éreztem azt a buborék szerű "mozgást" :)

(sokszor olvastam itt is h mások is többedik terhességnél már korábban érezték) hát én az istenértsem akartam el hinni :D de mivel tapasztaltam ezért tényleg létezik h érzi az ember (megtudom különböztetni a bél mozgástól)


Köszönöm az eddigi válaszokat. Ment a zöld kéz 👍

2015. nov. 2. 21:30
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem nem gond,hogy még nem híztàl. Én is 17 hetes vagyok és 2kg jött fel eddig. Sajnos nem mindig sikerül uralkodnom a nassolàsi vàgyon,nem szetetnék annyit hízni,előző terhesség utàn 5kg rajtam maradt. 😕én 15+6 hetesen éreztem a picit(2.) én sem érzem minden nap. Van hogy 2 napig semmi van hogy napi 1x-2x de olyan is van hogy egész nap megy a csiklandozàs. Sokat olvasgattam itt is és màs forumokon hogy ez ilyenkor még normális mert még van helye így jobban tud lubickolni amit nem mindig érez a kismama. ☺
2016. márc. 9. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!