Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Melyik magnéziumot érdemes...

Melyik magnéziumot érdemes venni, melyik a jó?

Figyelt kérdés
Van olyan, amit nem ajánlanátok/nem vált be/orvos nem ajánlotta?

2015. nov. 2. 09:41
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem Béres Magnézium B6-ot irt fel.
2015. nov. 2. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 nünü87 ***** válasza:
Béres Magnézium B6-ot szedek de úgy hallottam hogy a Magnosolv granulátum is nagyon jó. A kettő közül szerintem bármelyiket lehet szedni, de ha kétségeid vannak kérdezd meg az orvosodat vagy a védőnőt.
2015. nov. 2. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én próbáltam a bérest és a magnosolvot is. Utóbbi nagyobb dózisú, nekem kellett, a béres nem volt elég. De nekem nagy az igényem magnéziumra. Terhesség előtt amikor kellett a magnézium, a béres is tökéletes volt.
2015. nov. 2. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
DM sajátmárkás magnéziuma 400 mg-os. Ebből 5-6 db-ot szoktam bevenni.
2015. nov. 2. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
3-as vagyok, a magneb6 nagyon gyenge, sokaknak nem válik be. Csak most látom, hogy ez is a kérdés része volt.
2015. nov. 2. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Béres magne b6-ot szedek, napi 2-t, az 500 mg, elèg.

A magnosolvot is ittam, de azt már képtelen lennék meginni :)

Magnesi citrici tablettát is ettem, nekem mind a 3 megfelelt :)

2015. nov. 2. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem a magnézium citrát vált be, gyógyszertári porkapszula formájában szedem, 2*2-t, 600 mg van egy kapszulában. Lehet venni Naturlandosat is, az 500 mg-os tabletta, és drágábbra jön ki.
2015. nov. 2. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem Magnerotot írt fel az orvos. Mondtam neki,hogy szedek magne b6 ot erre ő azt mondta, hogy az jó mert b6 vitamin van benne de magnézium elég kevés.
2015. nov. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem a magnerot vált be. Magnosolv-ból napi 3t ittam mégis görcsöltem. Magnerotból eleinte 3*2tszedtem, akkor elmúlt.
2015. nov. 2. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!