Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet gond belőle, ha nem lát...

Lehet gond belőle, ha nem lát a háziorvos terhesség alatt?

Figyelt kérdés
Mindent meg tudok oldani nélküle. Muszáj elmennem hozzá? Kötelező?
2015. nov. 2. 12:18
 1/7 anonim ***** válasza:

nem hiszem, hogy kötelező, ha megoldod a beutalókat, ekg és a többit, na meg nem mész egyáltalán tp-re akkor gondolom nem kell :)

én csak az ekg és a tp miatt mentem, a kiskönyvemet nem is látta ;)

2015. nov. 2. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A beutalót kitölteted vele a terhesség elején és ennyi. Nekem ekg-t nem is csináltak, a tp papíromért meg mindíg anya ment el.
2015. nov. 2. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmi sem kötelező. Pofavizitelni nyilván nem kell, csak ha szükséged van valamire.
2015. nov. 2. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nincs szükségem tőle semmire. De a kiskönyvben fél oldal van neki külön, hogy töltse ki a háziorvos, csak nem értem, miért, amikor minden mást más orvos végez. Ekg-t, labort, mindent máshogy csináltattam meg, mert így jött ki a lépés. Nem volt egyszerű a teherbeesés és emiatt rengeteg vizsgálatom volt az elején, ami nem a háziorvoshoz tartozott. Ott mindent megcsináltak. Akkor csak a pecsétért nem kell külön még hozzá is bemennem, ugye?
2015. nov. 2. 13:50
 5/7 anonim ***** válasza:
De sajnos a beutnalót azt neki kell pecsételni.
2015. nov. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nálam is csinált valami vizsgálatot a háziorvos, amit beleírt a kiskönyvbe de már nem tudom mit, mindenesetre biztos nem volt zavaró, mert akkor emlékeznék rá.

Ezen kivül hogyha veszélyeztetett terhes vagy, akkor a nőgyógyász szakvéleménye alapján a házi orvos írhat ki táppénzre, akkor mindenképp el kell menned (ezt azért vetettem fel, mert írtad, hogy problémás volt a teherbeesés, de természetesen remélem h minden rendben lesz és nem lesz ilyenre szükséged!)

Ha azért nem akarsz menni, mert nem bírod, akkor válts háziorvost. Szabad orvosválasztás van, keress egy szimpatikusabbat. Későbbiekben is hasznos lehet a jó viszony.

2015. nov. 2. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Teljesen kiment a fejemből a háziorvos, mivel a laborokat magán dokival csináltattam helyben, aki a várandósságot végig kísérte, mert a fogantatáshoz is sok labor kellett (MensMentis, ha tudjátok). Az egyetlen alkalommal, amikor beutaló kellett ekg-ra, szemészetre, akkor épp nyaralni volt, és a helyettesétől kaptam meg, de ő nem írt a kiskönyvbe semmit. Most meg a védőnő mondta, hogy miért nincs kitöltve az a fél oldal, és kell. Miért? Maholnap szülök, tényleg kell? Hova?


Táppénzre nem mentem, figyeltek rám, több cukormérésem volt, de nem voltam fekvésre ítélve vagy ilyesmi.

2015. nov. 2. 14:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!