Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Minden orvos diabetológiára...

Minden orvos diabetológiára irányít, de ott nem hajlandóak ellátni. Miévő legyek?

Figyelt kérdés

27 hetes vagyok. 120 perces cukros terhelés eredménye 7.6 mM lett. Több orvos is diabetológiára utalt de ott az orvos lehülyézi őket. Aztmondják ez normális teendő nincs vele. Mégis az a diagnózis a papíron hogy terhesség alatti cukorbetegség.

Mitévő legyek?


2015. nov. 2. 14:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nem látnak el így korrektül, és kétségeid vannak, akkor marad a magán út. Dietetikus, magánorvos és akkor majd ellátnak. Ilyen értékre én 160g ch diétát tartottam, 2 hónappal később próbareggelis mérésem volt, akkor az egy órás értékem már csak 5.6 lett. Megérte csinálni.
2015. nov. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem 8,1 volt a terhelésre, és az én diabetológusom azt mondta, hogy ez nagy baromság ennyi cukorral lesokkolni a terhes nőket, még jó, hogy emelkedett az értékem. Nekem csináltatott mindenféle vérvételt, ami szintén azt igazolta, hogy minden ok.
2015. nov. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A diabetológus nyilván tudja meddig normális. De ha félsz, hogy baj lesz, akkor állj neki csinálni egy 160 g-os diétát, az rendben tartja a cukrodat.
2015. nov. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

elméletileg nem kéne továbbküldeni, főleg nem terhes cukor hisz éppen a határon van egy cukorbomba után.

de ha továbbküldtek akkor nyilván a diabetológusnak fogadnia kéne. igazából annyi lenne a dolga, hogy elmondja, tarts diétát, amihez ad papírokat, hogy számold a ch-t.

ha van beutalód akkor így menj, hogy diétához kérsz segítséget mert a határon volt az eredményed és biztos ami biztos... :)

2015. nov. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!