Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyit kell fizetni egy...

ReniAdam kérdése:

Mennyit kell fizetni egy fogadott orvosnak?

Figyelt kérdés
6 hetes terhes vagyok. Dokit szeretnék fogadni de fogalmam sincs hogy ez hogyan mműködik havonta mekkora költség illetve mennyit illik fizetni a szülésért?

2015. okt. 21. 10:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
83%
Még kis idős terhes vagy, megfogadni nem kell. Az általad választott dokihoz járj magánrendelésre, ott kifizeted amennyiért rendel. A terhesség vége felé pedig felkéred, hogy vezesse le a szülést. Rákérdezhetsz mennyiért vállalja, vagy más anyukáktól tudsz érdeklődni.
2015. okt. 21. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Változó.bemész és ha nincs kint az árlistája,megkérdezed a végén h mivel tartozol.ennyi.Sülés előtt is mikor felfogadod,de ált. a vizsgálatok árának a tízszeresét szokták a szülésért elkérni
2015. okt. 21. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
72%
sülés=szülés
2015. okt. 21. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Még korai felfogadni, de a 12. hét körül jelezd neki, hogy szeretnéd, hogy ő vezesse le a szülést, ne a terhesség végén szólj. A legtöbb becsületes orvos nem kér egy bizonyos összeget, hanem az anyukára bízza, hogy mennyit ad. Legalábbis nekem ismertségi körben mindenki ezt mondta. Nekem nem volt fogadott dokim, de akiknek volt, azok úgy mondták ,hogy 60 ezer alatt nem illik adni. Akit császároznak, ott szinte 100 ezer az alsó határ.
2015. okt. 21. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
77%

50-150 között mozog a tarifa...függ attól hogy magánrendelésre jársz e vagy a kórházi rendelőbe, szerintem utóbbi esetben kevesebbet szokás...

egyébként azt írják az oldalakon, hogy amennyi a terhesgondozás, annak a tízszeresét szokták...nem tudom, az én dokimnak a terhesgondozási díjon felül 100-at adtunk, de neki külön rendelője volt

2015. okt. 21. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Dr Hajdú Gábor az orvosom nála születtem én és a húgom is. Kicsit komplikált az eset mert nem hozzá tartozom és a kórház igazgatója ahhoz a feltételhez kötötte hogy hozzá járhassak hogy ha nála is fogok szülni. Viszont van egy cisztám aminek itt nálunk nem kerítenek nagy feneket viszont jobb ha figyeli valaki amit itt sajnos nem tesznek. Fogalmam nincs mit csináljak.
2015. okt. 21. 11:18
 7/13 A kérdező kommentje:
Van magánrendelése is.
2015. okt. 21. 11:28
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
add a terhesgondozási díj 10szeresét, ha annyit nem tudsz, adj neki amennyit tudsz. egy ciszta nem ügy. fel fog szívódni, nekem is volt...emiatt nem számítasz különleges esetnek. Normális orvostól ennyi legyen már alap hogy figyeli a cisztát.
2015. okt. 21. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Az én magànorvosom sem a hozzànak tartozó kórhàzban van. Mikor 3 éve elmentem 8 hetesen kérdezte, hogy akkor azért mentem-e hozzà mert nàla is akarok szülni.. 5000ft volt akkor egy alkalom és a terhesség végefelé mondta hogy 50 lesz a szülès... Most 6000 a vizitdíj, kívàncsi vagyok hogy ezzel arànyosan növekedett-e a szülès àra is...
2015. okt. 21. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ha megmomdja az arat akkor adott hogy mennyit. Ha nem akkor amennyit tudsz de min. 40-50-et szoktak.
2015. okt. 21. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!