Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért érzek erős nyomást a...

Miért érzek erős nyomást a gátamon 28. hetes terhesként? Volt valakinek ilyen korán? Ha igen, miért?

Figyelt kérdés
Kifejezetten a gátamon érzek nyomást, ami túl korainak tűnik még annak ellenére is, hogy tudom a méh megnagyobbodása stb. befolyásolhatja. Tudtommal csak az utolsó hetekben normális.
2015. nov. 2. 16:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Mennyit ülsz, vagy állsz? És mennyit mozogsz napközben?
2015. nov. 2. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Sokat ülök, mivel ülő munkám van.

Ez lehet a gond?

2015. nov. 2. 17:09
 3/4 anonim ***** válasza:
ugyanez van nekem is 26 hetesen, bár csak akkor érzek nyomást, ha fekszem és/vagy felemelem a lábam fekvő helyzetben. néha azután is, miután fekvésből megindulok :/ én sem mozgok sokat, de legjobban reggel vagy este fáj fekvésnél, amikor elkezdek reggel sétálni akkor jobban érzem már magam.
2015. nov. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Nekem is jobb mozgásra, ez lehet a gond. A baba nincs lefordulva és ha le is lenne, akkor sem biztos, hogy akkora nyomást gyakorolna a gátra ilyenidősen.
2015. nov. 2. 19:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!