Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Erős vérzés terhesen, szex...

Erős vérzés terhesen, szex után? Akinél volt ilyen, megmaradt a baba?

Figyelt kérdés

9 hetes vagyok. Szex közben elkezdett ömleni belőlem a vér, de nagyon durván. Nem görcsöltem,én észre sem vettem. Mire beértünk az ügyeletre, addigra elállt. De addigra vmi barna vmi is kijött belőlem, olyan volt, mint mensinél a méhnyálkahártya. Azt hittem, az a baba :( De csináltak UH - t és ott volt a baba, vert a szíve :)

Lehet ebből a durva vérzésből később baj? Az nem kérdés, hogy mostantól nincs szex. Volt már valakinek hasonló, és nem lett belőle baj?


2015. szept. 29. 16:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
5%

Rendszeresen járj UH-ra! Ebből még lehet baj!


A legtöbb pasi a terhesség alatti szexhiány miatt lép félre,ha hagyományos nem is ,de popsi/száj dolgozzon rendesen!

2015. szept. 29. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ő még jobban aggódik a babáért, mint én, most a szex érdekli a legkevésbé...
2015. szept. 29. 16:54
 3/12 anonim ***** válasza:
84%

Ebből sajnos bármi lehet. Gondolom kiírtak táppénzre. Kímélő életmód, no sex. Ha UH-n nem láttak semmi különöset az jó jel!

Nekem 12 hetesen kevés vérzésem volt (nem szex közben/után), és semmi baj nem volt.

2015. szept. 29. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én nem is tudtam, hogy terhes vagyok, éppen csak abbahagytam a gyógyszert, 5nap nagyon erős vérzés, 2 nap szünet, megint 5 nap, megint kettő. Ez egy hónapig ment. Teszt negatív, gondoltam, a hormonok... köv hónapban már nem jött meg, és mint kiderült, a negatív teszt ellenére is terhes voltam... ikreink lettek, makk egészségesek, azt is csodálom, hogy ennyi vérzés mellett megmaradtak, de mindig eszembe jut, hogy lehet eredetileg hárman voltak, és orvosi segítséggel talán mind megmaradtak volna. Szóval van remény, csak vigyázz magadra....
2015. szept. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
vigyázz magadra, minél többet pihenj, de az orvos majd úgy is elmond mindent. és ne félj egy normális pasi, nem fog félrelépni. de igazból nem csak a szext kell kerülni hanem az orgazmust is.
2015. szept. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Ezek után valahogy nem vágyunk a szexre... A párom sem, ez biztos.

Hát, bízom benne, hogy nem lesz baj.

2015. szept. 29. 21:01
 7/12 anonim ***** válasza:
88%

Elsőnek: borzasztó primitív vagy.


Kérdező ne izgulj pihenj sokat!

2015. szept. 29. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem kétszer is volt ilyen, az első 13 hetesen és az nem szex után volt. (a második igen) Feküdtem, aludtam, és mikor felkeltem megindult a vér.. Nagyon megijedtünk, úgy sírtam, már fel voltam készülve mindenre :( De élt és virult a baba. A méhszáj vérzik ilyenkor és látod "oka" sincs mindig. Nekem is feküdni kellett, de két hét után mi óvatosan, de folytattuk az életünket. Ha a méhszáj zárva, és a méhlepény is okés, nem kezdett el leválni, akkor nincs nagy baj, előfordul. Bár ha tényleg ömlött a vér, ez nem biztató, de engem megnyugtattak, hogy van az a vérzés terhesség alatt, ami néha előfordul.

Végig zárt voltam, gyors szülésem volt 39+3 naposan, makk egészséges babával. :)

2015. szept. 30. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Minden rendben van a babával! :)
2015. okt. 1. 19:03
 10/12 A kérdező kommentje:

Ha esetleg valaki ide téved: 1 hónapos a lányom, és makk egészséges! :) Semmi gond nem volt a terhesség alatt (ezen kívül, ami miatt ide írtam), 32. hétig dolgoztam.


Szóval a nagyon durva vérzés sem jelent feltétlenül bajt, bár akkor rettenetesen megijedtünk.

2016. máj. 24. 09:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!