Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti mikor hittétek el hogy...

Ti mikor hittétek el hogy terhesek vagytok?

Figyelt kérdés
van eddig 2 pozitív tesztem. Most vagyok 5 hetes és 3 napos. Orvosnál már jártam 4 hetesen és 2 naposan. (ne kérdezzétek minek mentem olyan korán magam sem tudom) Persze még nem látott semmit. Nincsenek tipikus terhességi tüneteim, délelőtt szokott gyomorégésem / gyomorfájásom lenni meg ezen kívül olyan mindjárt megjön érzés, néha görcsölgetés de nem vészesen. Ha reálisan nézem a dolgokat akkor tudom, hogy terhes vagyok. Érezem és a tesztem is pozitív, de valahogy még sem hiszem el. Félek a következő vizsgálattól, tesztet sem mernék már csinálni mert félek hogy csalódok. Csak én érzek így az elején, vagy mással is előfordult már?

2015. nov. 2. 17:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
38. hetet töltöm és néha még most is csak úgy "rám szakad" az érzés, hogy tejóóóóég, gyerekünk lesz! :) Ráadásul már második baba, mégis így érzek. Úgy érzem, még mindig nem fogtam fel, majd ha megölelem, talán leesik végre :D
2015. nov. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A szülés környékén. De még szülés után is egy darabig bambán néztem a babát, hogy basszus, most már hazavisszük és mindig velünk lesz. A férjem is hasonlóan volt (pedig neki második gyerek), ő viccelődött is a nővérekkel, hogy meghibásodás esetén van-e cseregarancia.
2015. nov. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
17 hetes vagyok, nem hiszem el még mindig :))) pedig már érzem, ahogy mocorog, de sztem amíg nem látom meg, nem fogom felfogni, hogy anya leszek! Te jó ég!!! :)))
2015. nov. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, ezzel én sem vagyok másképpen. 9 hetes vagyok, és még most sem hiszem el :) Lehet idővel, ahogy nől a pocak, és mocorog a kicsi akkor más lesz :) de lehet hogy még annál is később :D
2015. nov. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Meg most se.

37. Het

2015. nov. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon a végén hittem el, hogy tényleg baba van bennem. Persze reálisan tudtam. Sőt, mikor már megszületett, akkor is megkérdeztem a férjem, hogy ő tényleg a saját gyerekem? :D
2015. nov. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!