Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Méhen kívüli terhesek piros...

Méhen kívüli terhesek piros vérzés jelentkezett nálatok mikor Kiderült a terhesség?

Figyelt kérdés
Voltam dokinál nem lat semmit csak pozitív a tesztem es ez nem jo lehet mert akkor elbújt valahol. Fájdalomnak is kell jelentkeznie?
2015. aug. 20. 12:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem csak pecsételő vérzésem volt. Kb. a 8. héten hasfájás és rosszullét lett a vége. Remélem nálad mégsem méhen kívüli lesz.
2015. aug. 20. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mikor volt az utolsó menstruációd? Nekem 6. héten találtak egyáltalán petezsákot. Addig nem láttak semmit, sőt a méhem is pici volt és a nyálkahártya is vékony. Csak az erős pozitív tesztjeim voltak.
2015. aug. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az a baj ha pisilok vér jön belőlem. Július 12-én volt utoljára. Nem látott semmit. A bal petefészkem néha szurkál. Nagyon Félek.
2015. aug. 20. 14:03
 4/5 A kérdező kommentje:
A nyálkahártya 10 mm volt tegnap es szombat óta pozitív a tesztem.
2015. aug. 20. 14:05
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem semi jele nem volt. November elejen eshettem teherbe, decemberben nem jot meg, neha kicsit szedultem, de mivel gondoltam hogy terhes vagyok nem csinaltam ugyet belole. Jan. 1 en delutan elmentem WC re es egy szornyu fajdalmat ereztem olyan eroset hogy cask annyi erom volt hogy kilepjek az ajton es elajultam.amikor magamhoz tertem a fajdalom szinte elviselhetetlen volt eles, borzaszto. kb 20 perc mulva odaert a mento, semmi verzesem em volt kiderult kesobb hogy mert elrepedt a petevezetek es a hasi foutoerem is megserult es a hasureg fele vereztem, kezdett megtelni verrel. mire beertek velem mar nem voltam eszmeletnel. Rogton mutottek az asztalon ketszer beallt a klinikai halal nalam. A fetus a petevezetoben rekedt meg es kb 6 hetes volt. rengeteg vert veszitettem 1 hetig ugy nezett ki hogy nem maradok eletben. A petevezeteket kivettek , tobbet nem lettem terhes. az egyik orvos szerint akinek ilyen megtortenkik es teherbe esik megvan az esely hogy ujra mehenkivuli lesz. remelem veled nem ilyesmi lesz, a legkisebb fajdalomnal menj orvoshoz mert ebbe siman bele lehet halni.
2015. okt. 2. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!