Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az miért van, hogy hülyének...

Az miért van, hogy hülyének érzem magam, ha a babámhoz beszélek?

Figyelt kérdés

17 hetes vagyok, a nemét még nem tudjuk, de már mocorog a kis pöttöm :)

Mégis hülyének érzem magam, hogy a hasamhoz beszélgessek.

Nem érzek kènyszert, hogy beszéljek hozzá, csak ha majd megszületik.

Akkor emiatt rossz anya lennék?!


2015. nov. 3. 08:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ugyan már.. miért is lennél rossz anya? Majd akkor kell beszélni hozzá ha megszületik. :) addig meg van akinek jól esik beszélni a magzathoz és van akinek nem.
2015. nov. 3. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Dehogy is.

Én sem beszéltem a hasamban lévő magzatomhoz.

Max a végén, amikor nagyon kényelmetlen pózt vett föl, hogy menjen arrébb, mert fáj...


Nem ezen múlik a "jó anyaság".

2015. nov. 3. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nekem sem igazán jön még, én 16 hetes vagyok... Szerintem nem is ez a lényeg, ő úgysem érti mit mondasz, elég ha hallja a hangodat. Szeirntem ha a férjemmel beszélgetek ugyanúgy megteszi, szóval erre próbálok figyelni, hogy többet beszélgessünk.
2015. nov. 3. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat! :)
2015. nov. 3. 08:59
 5/14 A kérdező kommentje:

Csak olvastam, hogy valaki mindent elmond neki.

Hogy most elmegyünk boltba, most megyek tusolni, most lefekszem, számomra ez olyan, mintha az illető megőrült volna... :)

2015. nov. 3. 09:05
 6/14 anonim ***** válasza:
67%
Szereti hallani a hangodat, megnyugtatja állítólag, erre gondolj, de énekelhetsz, dúdolhatsz is neki.
2015. nov. 3. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
71%

2-es vagyok. Attól függetlenül, hogy nem beszéltem a magzatomhoz, egész nap hallotta a hangom, mert amúgy imádok beszélni...

Szóval 6.os nem kell feltétlenül a gyerekhez beszélni (ha ez kényelmetlen az anyának), hogy hallja a hangját...

2015. nov. 3. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Én se nagyon szoktam, nekem is furcsa. Most már talán kicsit gyakrabban szólok hozzá, mint korábban. De nem közvetítek, hogy most akkor kiteregetünk, elegyünk a boltba. :))))))

28+4 hkm

2015. nov. 3. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Én se beszélek hozzá...max én is ennyit, hogy ha beletérdel a bordámba, hogy "au ez fáj, ilyet ne csinálj" vagy ilyesmi... :) Kényszerből meg nem kell hozzá beszélni, ha nem áll a szádra.


34 hkm

2015. nov. 3. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Konkretan en is hulyen erzem magam. Ugyhogy hozza en se beszelek igy. Eleg fura szerintem a hasamhoz beszelni
2015. nov. 3. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!