Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Baj, ha a 3. trimeszterben...

Baj, ha a 3. trimeszterben már nem szedem a terhesvitamint?

Figyelt kérdés
Elevit pluszt szedek azóta, hogy kiderült a terhesség, mostanában vasat is. De felfordul a gyomrom az elvevit tablettától, olyan nagy. Már ha rágondolok, hogy most kell bevennem, szinte öklendezek,mikor beveszem a számba akkor meg pláne. Ma is majdnem visszajött. Muszáj szednem vagy szerintetek abbahagyhatom már?Dokihoz csak 3 hét múlva megyek,majd őt is megkérdezem, de addig se kínoznám magam, ha nem muszáj.

2015. nov. 3. 09:15
 1/9 anonim ***** válasza:
71%
Nekem is ez volt a gondom az elevittel, és kipróbáltam a femibiont, azt meg simán lenyeltem :) Egyébként ha rendesen eszel (sok fehérje, túró stb) akkor nem szükséges szedned.
2015. nov. 3. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
71%

Én pont így voltam minden bogyóval, mint te. A dokim engedélyével a 14. hétben abbahagytam mindent. Pedig ősz volt akkor.

Egészségesen, időre született a fiam.

Ha eszel elég zöldséget, gyümölcsöt, nem fontos a vitamin.

2015. nov. 3. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :) Sok gyümölcsöt eszem egyébként.Akkor nem erőltetem.
2015. nov. 3. 09:29
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg próbáld ki a Hipp Natal italt.

Én is hasonló gond miatt váltottam erre :)

2015. nov. 3. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Sokan csak a 12. hétig szedik. Egy dolgot viszont nem értek... fél éve öklendezel tőle és eszedbe sem jutott kipróbálni másik fajtát?! Számtalan márka létezik.
2015. nov. 3. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az se baj, ha semmilyet nem szedsz.
2015. nov. 3. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Dehogy baj.. egy szem gyógyszer amúgy sem helyettesíti az egészséges életmódot.

Amúgy én gravidával kezdtem de félidő körül elhagytam. Jól tettem, így legalább tényleg fontos lett az egészséges étel meg amúgy is nyár lett, a babám egészséges, nekem is végig jó volt a vérképem.

2015. nov. 3. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én is Hipp Natalt szedek, az gyümölcskoncentrátum, olyan, mint egy kisadag multivitaminos ital. Tulajdonképpen az is:)
2015. nov. 3. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
A femibion nekem is bevallt, egyáltalán nem voltam rosszul töle.Velem is rengeteg vitamint szedetnek, magnezium, kalcium, vas,c vitamin. Néha kétségbe vonom hogy kell-e ennyi minden... etvagyam meg nem sok van, de igyekszem sok gyümölcsöt és zöldséget enni.
2015. nov. 4. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!