Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szedett valaki 1x1 vitaday...

Szedett valaki 1x1 vitaday magnezium rágótabit?

Figyelt kérdés

Még korai állapotban vagyok, pár nap késés, plusz 2 pozi teszt, de naponta többször erősen rám jön pár perces hasgörcs...

Erre szeretnék venni magnéziumot, magne b6-nekem nagy, meg hát elég kevés benne a hatóanyag, s akkor találtam ezt az 1x1 vitaday magnézium rágótabit, szedett valaki ilyet? erre azt irták hogy 250 mg a hatóanyag


2015. nov. 3. 20:44
 1/5 anonim ***** válasza:

Ebben fele annyi a Mg, mint a Magne b6-ban (470 mg magnézium-laktát). Az 1*1-es nem is írja, hogy milyen formában van benne az a 250 mg magnézium - laktát, vagy citrát, vagy mi a lófütty. Kismamáknak extra bevitel kell, Magne b6- ból akár 4-6 szem, de ez is emelhető, amíg nincs hasmenés. A Magne b6- nál is vannak kismamák számára jobb magnezium készítmények, pl. Magnerot, Magnesolv, magnézium-citrát.


Ha nincs panaszod, akkor persze elég lehet ez az 1*1-es is, de ha úgy érzed, emelni kell, inkább a fenti készítményekben gondolkozz.

2015. nov. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

MagneB6-ban 48 elemi mg van, s az elég kevés sajnos :(

Nah meg óriási :O, porblémáim vannak a gyógyszer lenyeléssel :(

2015. nov. 4. 06:42
 3/5 anonim ***** válasza:
Az 1*1-esben sem ELEMI magnézium az a 250 mg!!! Ezért mondtam, hogy valójában fele lehet a mg tartalma a Magneb6-hoz képest.
2015. nov. 4. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Persze értem, de képtelen vagyok lenyelni, keresnem kell mást :/
2015. nov. 4. 07:10
 5/5 anonim ***** válasza:
A Magnosolv és a Magnesium diasporalok granulátumok, vízben kell őket feloldani! Más ötletem már nincs. :)
2015. nov. 4. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!