Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikortól kell elmúlnia a...

Mikortól kell elmúlnia a reggeli hányingernek? Baj van ha már a 9 hét közepétől nincs?

Figyelt kérdés
2008. szept. 12. 07:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

szia!

nekem is a 6-tól a 9-ig tartott,de hidd el elég is volt,mert nekem nem reggeli volt,hanem egész napos,meg még sokszor éjszakai is!

jó babavárást!

2008. szept. 12. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Csak tudod nekem már elment egy babám és pont igy a 9-dik körül úgyhogy most egy kicsit beparáztam hogy ma reggel nincs tegnap még egész nap rosszul voltam .de igazad lehet biztos nincs baj :)
2008. szept. 12. 07:29
 3/6 anonim ***** válasza:

sajnálom ami veled történt,sajnos tudom mit érzel,nem pont ebben a formában,de az se jobb hidd el! nem lesz semmi baj,nekem is szó szerint egyik napról a másikra múlt el a hányinger! jó babavárást!

14 hetes pocakos

2008. szept. 12. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi a biztató szavakat remélem ezúttal nem lesz baj
2008. szept. 12. 07:36
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is úgy jártam mint te,nálam eddig minden rendben.Különben a hányingernek semmi köze a baba jólétéhez,ő tuti hogy jól van!Ne izgulj!Inkább örülj hogy elmúlt!

13 hetes kismama

2008. szept. 12. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem egyáltalán nem is volt hányingerem, és én végig izgultam, mert 2 éve nekem is volt egy vetélésem. De egyszerűen csak szerencsés vagyok.

Inkább örülj neki, hogy jobban vagy és élvezd a terhességet :)


27 hetes kismama

2008. szept. 12. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!