Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy reagált a leendő apuka,...

Hogy reagált a leendő apuka, mikor megtudta, hogy fia lesz?

Figyelt kérdés
2015. nov. 5. 06:54
 1/10 anonim ***** válasza:
Mivel első babánk kislány lett így nagyon örült hogy a második kisfiú. De mondta hogy ő igazából kisfiút akart elsőnek is. De imádja mindkettőt.
2015. nov. 5. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Az én férjem kislányra számított, valahogy úgy érezte az lesz. Amikor kiderült,hogy fiú,meg kellett szoknia a gondolatot, de örült. Nem érzi úgy, hogy az egyik jobb vagy többet ér, mint a màsik.
2015. nov. 5. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Az en parom is kislanyt vart, uh neki is hozza kellett szoknia a gondolathoz h fiu.

Most viszont csajszit varunk! :-)


Egyebkent apa es fia kozott iszonyat nagy a szerelem! :-) nagyon jo latni oket egyutt. Remelem egesz eletukben igy marad. A pici fiunk 2,5 eves.

2015. nov. 5. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nalunk is kislanyra szamitott, de mikor kiderult hogy fiu nagyon orult. Mondta hogy neki mindegy csak valahogy kislany volt a kepzeleteben. Nagyon varja egyebkent hogy megszulessen vegre: )
2015. nov. 5. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Az én párom nagyon fiút szeretett volna, de kislányunk lesz. Mikor telefonon elmondtam egyszerre hallatszott a hangján az öröm, a büszkeség, hogy lánya lesz és a csalódottság hogy nem fiú. De majd a következő az lesz és le tudom majd ide írni, hogy reagált! :)
2015. nov. 5. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Vettem két kis bodyt, és világoskéket meg egy sötétebbet, azokat kiterítettem az ágyra. Mikor hazajött, szóltam neki, hogy kiderült az ikrek neme. Ránézett a bodykra, és nekidőlt a szekrénynek, onnan nézte a ruhákat percekig szótlanul, ragyogva.


A harmadik kisfiúnk nemét nem mondtuk el senkinek, csak mi tudtuk. Úgy emlékszem, őrá sem mondott kapásból semmit, csak ugyanaz a hála látszódott az arcán. Hozzá kell tennem, nálunk minden gyermek áldás, sosem adtunk le kívánságlistát az Úr Istennek, hogy márpedig mi fiút vagy lányt akarunk.

2015. nov. 5. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem volt túl lelkes mert kislányt szeretett volna. Szerencsére már mire hazaértünk megbarátkozott a gondolattal.
2015. nov. 5. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Hazafelé a kórházból piros lámpánál a hasamra nézett és így szólt : nézd fiam! Az ott egy Dodge Charger!


:))) egyébként mi is totál lányra számítottunk.

2015. nov. 5. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Bent voltunk mindketten az ultrahangon, egy nagy tévére volt kivetítve az, amit a monitoron a doki is látott. A vizsgálat végén megkérdeztem az orvostól, hogy meg tudná-e mondani a baba nemét, mire a férjem felkiáltott: "Mi más lenne, mint fiú, hát nem láttad, mekkora zacsija van?" :D Az orvos meg megerősítette, hogy bizony jól látta, kétség kívül fiú.

De egyébként én azt vettem észre, hogy a férjemnek tök mindegy, hogy mi lesz a neme, így is, úgy is örül neki, inkább csak kíváncsi volt, hogy mi lesz, de nem azért, mert az egyik jobb lenne neki, mint a másik.

2015. nov. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A férjem mindig azt mondta, hogy elsőre fiút, másodikra lányt szeretne, ha lehetne választani, mert náluk is így van a tesójával, és ez szerinte jó így. Viszont kislányt érzett, hiába mondtam neki, hogy én meg nagyon fiút érzek:) Persze mikor kiderült, hogy kisfiú nagyon örült, de nekünk a lényeg az, hogy egészséges legyen.
2015. nov. 5. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!