Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Alacsony TSH érték terhesen?

Alacsony TSH érték terhesen?

Figyelt kérdés
Autoimmun pm. alulműködésem van. Májusban 5,74 volt a tsh értékem. Mivel szerettünk volna kistesót a doki emelte az euthyroxomat 137re. A héten voltam vizsgálaton,amikor is 0,02 lett a tsh. Akkor most visszaálította a gyógyszert 125re. Ma viszont kiderült,hogy ilyen alacsony értékkel teherbe estem. Tapasztalatok?
2015. nov. 6. 13:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Magas tsh-val sokkal rosszabb lenne, szóval szerintem ne parázz, a többit a dokival beszéld meg, mert van sok más érték is.
2015. nov. 6. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nyugi, semmi baj nem lesz! Nem csoda, hogy teherbe estel, a meddosegi klinikakon 2, sot akar szandekosan 1 ala allitjak a TSH-t, mert ez az idealis a teherbe eseshez. A tied most kicsit alacsony lett, de mivel a gyogyszer miatt van ez, igy nem lesz tole semmi gondja a babanak es neked sem! Most, hogy kevesebbet szedsz majd, szepen feljebb megy, es ennyi.
2015. nov. 6. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a megnyugtató szavakat,remélem tényleg semmi baj nem lesz. Félek nehogy elmenjen a baba. :(
2015. nov. 6. 16:13
 4/5 anonim ***** válasza:
Ettől nem fog. Az a magas tsh-nál van, ott nagyon magas a vetélés kockázata.
2015. nov. 6. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Illetve meg akkor lehetne gond, ha pajzsmirigy tulmukodes miatt lenne alacsony a TSH-d, mert azt masfajta gyogyszerrel kene visszaszoritani. De nalad nincs errol szo, csak egyszeruen picivel tobb pajzsmirigyhormont szedtel egy ideig. Amikor ez kiurul, vissza fog menni az ertek normalisra.
2015. nov. 6. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!