Mire számíthatok?

Figyelt kérdés

31 hetes terhes vagyok. A vérnyomásommal már az eleje óta problémák voltak. 2x is volt rajtam 24 órás vérnyomásmérő, akkor gyönyörű értékeket mértek. 110-120 között. Azért 2x1 dopegytet szednem kell, szedem is. A vérnyomásom orvosi környezetben magas, 160-170 között. A doktorom szerint ez nem lehet csak az izgulástól, ezért holnap be kell feküdnöm megfigyelésre. Tesznek rám vérnyomásmérőt, vérvétel, vizelet.. ha szerencsém van pár nap. Ha nem, meg ki tudja.

Volt már más is így? Tudom, hogy a pici érdekét szolgálja ez az egész de olyan feszült vagyok már most. :(



2015. nov. 6. 16:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Én ugyan igy voltam csak nekem a 24-ik hétig normális volt. Nekem 5 napig kellett bent feküdnöm, mert várt otthon a nagyobb.
2015. nov. 6. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nekem is van egy 3 éves kislányom. Jövőhétre meg tudom oldani a felügyeletét..remélem csak pár napig kell bent lennem.
2015. nov. 6. 17:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!