Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nyáron volt egy missed ab-om,...

Nyáron volt egy missed ab-om, júl 3-án a műtőben ért véget. Most újra terhes vagyok, kaptam progit támogatásként, de barnázok, szerintetek baj van?

Figyelt kérdés
Szerdán (kb 6hetesen-6 és fél hetesen) csak egy 17 mm átmérőjű petezsákot láttak uhun, ill benne egy mérhetetlen nagyságú halvány szürke foltocskát, de pulzálást nem. Barnázok kb mióta a progit szedem, vissza is vettek az adagomból. Hol több hol kevesebb, de minden nap van. Szerintetek lehet, hogy minden oké és ott a babám, rettegek, hogy baj van megint!?
2015. nov. 6. 19:53
 1/9 anonim ***** válasza:

Lehet csak kesobb fogant!

En nem tudok neked okosat mondani csak, hogy bizz a legjobbakban!!!

2015. nov. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi! :) Szerdán vissza megyek,nem bírok 2 hetet várni!
2015. nov. 6. 20:53
 3/9 anonim ***** válasza:
Ezt nem ertem. Barnázol es csökkentettek a progeszteront? Pont fordítva szoktak.
2015. nov. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Van ismerősöm aki szedte az Utrogestant és mégsem múlt el a barnázása. Most egészséges fia van.
2015. nov. 6. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Igen csökkentették,mert annyira rosszul voltam már tőle,hogy nem bírtam felkelni se. (200 mg reggel és 200 mg este)
2015. nov. 7. 07:41
 6/9 anonim ***** válasza:
Pihenj minél többet, ha teheted fekülj egész nap, amig el nem múlik a barnázás... Lehet csak még pici a babód, azért nem volt szivhang, remélhetőleg, ha legközelebb mész már látni fogod, hogy dobog a kicsi szive :)
2015. nov. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ajánlom én is, hogy pihenj, és nézesd meg az orvossal. Inkább menj potyára, de megnyugtat, a stressz is árt a magzatnak. Én is missed ab után vagyok terhes (februárban műtöttek) és a 6. héttől barnáztam egy hematóma miatt. Az miután kiürült, a barnázás is elmúlt. Azóta semmi, 21 hetes leszek. A 12 hétig kellett Utrogestant szednem.
2015. nov. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Sziasztok! 11-én szerdán vissza mentem uh-ra és ott volt!!! :) 1 cm-es és szívhangja is meg van! Boldogság!! A barnázás elkezdett elmúlni ahogy a progesteront vissza vettem és hét elejére teljesen elmúlt! Mindenki meg van és minden oké,egyelőre! Pénteken betöltöttem a 8. hetet,még azért sok van a 12. hétig,de próbálok sokat pihenni,a 3 éves kislányom mellett.... :) Köszi mindenkinek! :)
2015. nov. 15. 08:18
 9/9 anonim ***** válasza:
Nahát, ez nagyon jó hír! A lehető legjobbakat a továbbiakhoz!
2015. nov. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!