Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek terhes vagyok? Ma...

Szerintetek terhes vagyok? Ma reggel csináltam egy tesztet amin megjelent az a bizonyos második csíkocska igaz nem olyan erőteljes színe van. A hasam görcsölget mintha meg akarna jönni és a mellem is feszül. Múlthónapban 7 én volt meg.

Figyelt kérdés
2010. ápr. 12. 10:22
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
hát akkor szerintem gratulálhatok itt elsőként:)
2010. ápr. 12. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
Szia. Gratulálok......:)
2010. ápr. 12. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:

Igen , szerintem is terhes vagy!A halvány csík is terhességet jelent, mert a semmitől nem színeződik el.Először nekem is halvány volt a 2. csík, majd pár nap múlva ugyanolyan erős a 2 csík.

Az is jó jel, hogy olyan érzésed van, mintha megjönne, ez is babára utal.Attól van, hogy a méhed felkészül a terhességre, növekszik, nyúlnak a szalagok stb.A mellfeszülés is gyakori ilyenkor.Ismételd meg a tesztet kb. 4-5 nap múlva, majd meglátod, hogy milyen erős lesz a 2. csík!Gratulálok!!

2010. ápr. 12. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előttem szólókhoz! Ez bizony nagyon babagyanús!:-))))
2010. ápr. 12. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat,kicsit félek hogy biztos-e ez az egész,mert az elmúlt héten még negatív volt a teszt amit csináltam:(Gondolom korán teszteltem.Mindenesetre holnap kiderül megyek úgyis nődokihoz,mert mennem kell amúgyis rákszűrésre.Nagyon kíváncsi vagyok!!Olyan rossz ez a görcs az ember attól fél hogy mindjárt megjön:)Az első ilyen vizsgálaton mi történik?
2010. ápr. 12. 10:42
 6/37 anonim ***** válasza:

GRATULÁLOK!!!!

Én tavaly augusztus 16-án teszteltem pozitívat és majd kiugrott a szívem a helyéről, a bugyimat is alig tudtam felhúzni, futottam a hálóba a páromhoz, hogy elújságoljam neki!!!! napokon belül szülni fogok, de arra a csodás érzésre még most is élénken emlékszem! :-)

kérj időt a nőgyógyodtól!

Ez a legszebb dolog a világon!!!!

További csodás napot kívánok!!!

2010. ápr. 12. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
hüvelyi vizsgálat és hüvelyi UH volt nekem az első vizsgálaton. beutaló laborba..pisi, vérvétel
2010. ápr. 12. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
Én is aggódtam a mindjárt megjön érzés miatt, de ez normális, sőt!Kell is érezni.Csak ijesztő..Azért volt negatív, mert korán teszteltél.Elmész az orvoshoz, és mondod, hogy rákszűrésre jöttél, és pozitív lett a terhesteszted.Megvizsgál: felnyúl,áttapintja a hasad ( így megállapítja, hogy felpuhult -e a méhed, és hogy kb. mekkora).Ha van nála UH készülék, azzal is megnéz.Kikérdez, mikor véreztél utoljára, szedsz -e valamilyen magzatvédőt.Dohányzol -e ilyesmi.Kb. ennyi történik.
2010. ápr. 12. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
Olyan pici terhesség ez, hogy simán lehet, hogy a doki nem fog látni-érezni semmit! Ne idegeskedj, ha visszahív 2-3 hét múlvára!
2010. ápr. 12. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!Nagyon izgulok mi lesz holnap!Mindenféleképpen írok ide hogyha bebizonyosodik:)Remélem itt lesztek akkor is:)Szorítsatok:)
2010. ápr. 12. 10:54
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!