Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 28 hetes terhes vagyok....

28 hetes terhes vagyok. Picibabám szinte szünet nélkül mozog. Ez normális? Nagyon minimális a nyugalmi állapot. A vizsgálatokon minden rendbe volt. Volt valaki ilyen helyzetbe?

Figyelt kérdés
2015. nov. 8. 12:08
 1/5 Belőlemcsakegyvan válasza:
100%
Egyik ismerősömmel is ez van! aztmondta a doki ez teljesen normális nincs vele gond. csak ficánkolós:) és nicsak! párhét mulva egy tiszta egészséges csöppség született neki:) ne aggódj!:)
2015. nov. 8. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem minden baba mozgékony, van, amelyik sokat mozog. Zene segíthet, hogy hagyjon egy kicsit pihenni.
2015. nov. 8. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Remélem nem iszol energiaitalt, vagy sok kávét
2015. nov. 8. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Az én babám is rengeteget mozog! Szinte folyamatosan. Pénteken volt egy nyugis napja, mit ne mondjak borzasztóan izgultam, hogy rendben van-e, hiszen eddig le sem állt! Védőnőnek, dokinak is szoktam mondani, mikor kérdezik mozog-e: Örülök, ha néha nyugiban van. Eddig nem említették, hogy gond lenne az aktivitása. Heti egy koffein mentes kávét iszom és sima vizet, vagy 100% gyümölcsteát ízesítés nélkül... szóval még a cukor sem pörgetheti. Most, hogy nagyobb, még éjszaka is van, hogy felébreszt a lubickolással.

Elméletileg minél kevesebb a helye annál kevesebbet fog mozogni. :) Majd meglátjuk. Remélem nem lesz kint is ennyire nagyon aktív! :)

34 hkm

2015. nov. 8. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az én babóm is elég sokat ficánkol. Nagyon élvezem! Teljesen különböző időpontokban, különböző intenzitással. Én iszok napi egy kávét, de kizárt, hogy azért ficánkoljon egész nap.
2015. nov. 8. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!