Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 36+3 hetes vagyok, a baba nem...

36+3 hetes vagyok, a baba nem fejvégű. A doki mondta, h sok még a magzatvíz és még megfordulhat. Meddig van rá még esély?

Figyelt kérdés
Én elfogadom, amit a doki mond, csak nem kérdeztem meg meddig forog még, bár érzem, hogy egyszer fönt, egyszer lent csuklik, de oldalt is rúg. Most még forog, meg miután hazamentem dokitól, már akkor is megfordult, teljesen lent csuklott. (Ez 1 hete volt, 35+4) Csak vannak bunkó emberek, akik elkönyvelték, h császár (védőnő), és ezt mondogatják. Egy szülés előtt álló kismama amúgy is fél, miért kell egy hónnappal szülés előtt már bunkózni?
2015. nov. 9. 08:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Egy ismerősöm második babája a 40. héten fordult meg. Minél nagyobb a baba, annál kisebb az esély hogy megfordul, de nem lehetetlen.
2015. nov. 9. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Velem is ugyanez volt, sok volt a magzatvizem, es a baba forgolodott (kitalaltak kozben hogy nagy a pocakja, a beteg lesz, de aztan ezt hibasan allapitottak meg, mert ha nincs lennt a feje, nem jok a meresi eredmenyek, mert mashogy gornyed a hasa....) szoval, eloszor beforgattak nekem a babat, 1 ujjal, nem fajt semennyire sem. s megmertek. Egy perc mulva ujra keresztbe fekudt. Ami nagy riziko, mert normalis esetben lennt van a fej, ami zar lennt, ha pl, fennt van a gerince, s veletlenul elszakad a magzatburok, kijohet a koldokzsinor is, meg egyszerre a magzatziz..... s elhal a magzat. Ez a legrosszabb verzio. Ezt meg akartuk elozni, ezert 37. hetben beforgattak a gyereket s beinditottak a szulest, igy lett egy szuper kissracom. A hoszabb tortenet az, hogy ott akartam maradni a korhazban, mert ki tudja.... de a nogyogyasz azt mondta, hogy teljesen mindegy, mert volt mar itt olyan no akinek keresztbe volt a gyereke, s itt a folyoson omlott ki a magzatvize s halt meg a gyereke...... mert annak eleg 1-2 perc, hogy valaki ne kapjon oxigent!!! Szoval beszaratak rendesen. Vigyazz nagyon magarda!!! Nehogy eless pl. s anna kovetkezteben omoljon ki a magzatviz..... Szoritok neked nagyon, hogy ugyanugy sikeruljon, mint nekem!
2015. nov. 9. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Elfelejtettem irni, hogy normalis uton szultem, nem csaszarral...
2015. nov. 9. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!