Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek nem kockáztat túl...

Szerintetek nem kockáztat túl sokat kora terhesen Csobot Adél ezzel a sok ugri -bugri tánccal? Nem veszélyes ez a magzatra nézve?

Figyelt kérdés
2015. nov. 9. 10:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem.

Mert ő eddig is ilyen életet élt, gondolom megbeszélte az orvosával, hogy mit lehet, és mit nem.

Szerintem ez olyan, mintha egy olimpikon megtudja, hogy terhes. Ő sem hagyja abba a sportot, mert az élete része. Max könnyít.

2015. nov. 9. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
64%

:-)

Kezdődik,tegnap Pirner Alma,ma Csobot Adél!

Én meg mindkét terhességem alatt futottam,tornáztam,úsztam. Mert lehetett,és az orvosom sem tiltott!

Rólam is kiírsz kérdést???

2015. nov. 9. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

nem. mindig az a lényeg, hogy az ember a terhesség alatt ne éljen keményebb életet mint a megszokott...de ha hirtelen elhagy minden mozgást az éppúgy nem jó, mint ha terhesen készül lefutni a maratont...

mindent lehet, de csak addig míg nem fáraszt. márpedig nem fáraszt az, ami addig természetes volt..majd a 30. héttől már nem fog úgy ugrabugrálni :)

2015. nov. 9. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Bár én nem csípem alapból a kis pisze orrú hölgyeményt, de erre én is gondoltam. De én úgy gondolom, hogy nem, és biztos vagyok benne, hogy tudja mit csinál. Ő még nagyon fiatal, az ugrabugrálás nem árt a magzatnak, ha minden rendben van. Nagyon sokan az utolsó trimeszterig ugyanúgy élik az életüket, mint előtte, ha minden rendben van.

Én abban is biztos vagyok, hogy fokozott orvosi felügyelet alatt áll, sőt talán még támogatják is ebben, mert a televízió sem hiszem ,hogy bekockáztatna egy olyan hírt, hogy xy versenyző elvetélt a túl sok megterheléstől.

2015. nov. 9. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki másképp viseli a terhességet. Janics Natasa például végigedzette a terhességét, úgy tudom, pedig a kajakozás sem egy könnyű sport, vagy nézd meg Rubint Rékát, 9 hónaposan is órát tartott. Valaki bírja, valaki nem.


Az első terhességemnél még én is jógáztam, harmadszorra olyan érzékeny a méhszájam, hogy lassan egy vödör felmosóvizet sem merek megemelni.

Szerintem Csobot Adél is érezni fogja, ha vissza kell venni a lendületből.

2015. nov. 9. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Azért kérdeztem, mert én azon kevesek közé tartozom, akik még egy kis emeléstől is vetéltek már, és tegnap néztem a műsort,és akkor jutott eszembe. Főleg mikor a Claudia is megemlítette neki.második, nem tudom ki az a pirner alma,úgyhogy azt sem tudom miről beszélsz, mert szerencsére 4hónapja már nem a terhesség topicban olvasgatok,hanem a babák között.
2015. nov. 9. 11:14
 7/11 anonim ***** válasza:
45%
szerintem akkor továbbra is ott olvasgass és ne itt fröcsögj a terhesség rovatban
2015. nov. 9. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Pirner Alma rúdtánc világbajnok.
2015. nov. 9. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem fröcsögtem, szimplán kérdeztem, mert amúgy nagyon bírom azt a csajt,és érdekelt.
2015. nov. 9. 11:27
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Azok akik egy kisebb emeléstől elvetéltek, azoknál nem az emelés volt a vetélés közvetlen oka, hanem valami más rendellenesség, amitől nagyon gyenge volt a terhesség. Az mástól vagy magától is elment volna.
2015. nov. 9. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!