Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Úgy tudom, nem szabad várandós...

Úgy tudom, nem szabad várandósan medencébe menni, igaz?

Figyelt kérdés

Férjemmel megyünk nemsokára wellness hotelbe, 22-23 hetes leszek kb.

Se hideg, se meleg vízbe nem mehetek, jól tudom?

Nem gond, majd èn akkor csak pihenek a medence szélén.


2015. nov. 9. 12:56
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem ajánlott.
2015. nov. 9. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
30%
Nem ajánlott a fertőzésveszély miatt, de még a kádban fürdés sem.
2015. nov. 9. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Azt sosem szoktam, mindig is tusolok.

Köszi, nem megyek vízbe!

2015. nov. 9. 14:08
 4/10 anonim ***** válasza:
83%
Erdekes, en terhesuszasra jartam az elozo terhessegemnel, illetve nemsokara megint megyek. Ilyet sosem hallottam. Nem tudom milyen vizminoseg lehet, de gondolom kell egy fogekonysag is ezekre a betegsegekre. Ahol en uszok, 32 fokos a viz :) es milyen jo a sulytalansag allapota ;)
2015. nov. 9. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
74%
Illetve azt mondjak, hogy a magzatburok repedese utan ne menjunk kadba furodni. Szoval en mennek, ha kellemes homersekletu a viz...
2015. nov. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez megint egy olyan kérdés, hogy mi mennyire parázik rá a dolgokra. Én speciel nem mernék. Vannak aki simán. De én parzós vagyok, pl szalámit-kolbászt se eszek, mert nyers, sokak szerint ez már abberált, de én nem tudnám jóízűen lenyelni, mióta olvastam, hogy miket okozhat. Szóval a te döntésed.
2015. nov. 12. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
6osnak: kolbasz,szalami tilto listan van (Hollandiaban) csak azt lehet megenni, ami meg van fozve vagy sutve. Csak fustolt dolgokat nem. Magyar tiltolistan nem szerepel? Furcsa, arrol ne is beszeljunk hogy nem is egeszseges, csak finom...
2015. nov. 12. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
73%
A nagyon meleg víz árthat, vagy ha koszos a medence. Gondolom hotelban takarítják, különben nem kapnának engedélyt.
2015. nov. 12. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

ma 11:03

Nincs tiltólistán, sőt, kb mindenki hülyének néz miatta, hogy nem eszem :) Én is külföldi oldalakon olvastam inkább, hogy nem ajánlott.

2015. nov. 12. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Megkérdeztem a dokimat, és szabad fürdeni, úszkálni, csak nem forró vízben :)
2015. nov. 26. 16:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!