Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Nagyon el vagyok...

Mit tegyek? Nagyon el vagyok keseredve

Figyelt kérdés
Kicsit már anorexiába hajlott amit csináltam. De mindig 1000 kalória fölött ettem... mellette nem mozogtam. Most, hogy tornászok is, meg járok futni ( kb. 5-10 perc séta , mert hegyen kell kimenni és utána egy 4-5 km futás ami pedig 30 perc) így mostmár annyit eszek amennyi jól esik, mert ugye fejlődésben van a szervezetem, 14 éves lány vagyok. Napi kb. 1700-2000 kalória között eszem, viszonylag egészségesen, de már nem számolom, nincs értelme, csak kikészítettem magam vele... Ez eddig oké is. Csak rettentően félek, hogy megint dagadék leszek ( 157-58 cm-hez voltam kb 57-58 kg, amiből rengeteg háj volt... :()... már mérekezni sem mérekezek, mert tudom, hogy csak a centi meg a tükör mutat rendes eredményt.. úgy vettem észre, hogy a sportolástól feszesedtem egy picit aminek örülök, de nem akarok hízni tényleg.. amúgy is önbizalom problémáim vannak/ voltak mindig is :''((.... Segítsetek. egyek kevesebbet vagy mit tegyek?? mennyi sport, ami elég, ahhoz, hogy ilyen étrenddel ne hízzak.. ezen az oldalon meg mindenhol olyan kérdéseket látok, hogy: - Jajj istenem megettem 2 pogácsát egy tál levest egy csokit meg egy mandarint sok volt? - vagy nem tudom hasonlókat -.-"" ... és mellette soknak érzem a sajátomat ( amúgy is, mármint adagilag elégnek, de visszagondolva meg soknak) ... amúgy 41-42 kg vagyok, már nem tudom.... és 159-160 cm...

2012. ápr. 11. 19:38
 1/5 anonim ***** válasza:
szia énis 14 éves vagyok sok hasonló gonddal küzdök néha mint te.Ha gondolod írj egy privátot,és elmondom a tapasztalataimat.
2012. ápr. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
hát az nagyon kevés, egy 160 centis lánynak a 60 kiló még tök normális, de mindneképp 50 alatt már betegesen sovány. Szóval 55-65-tel még semmi baj nincs
2012. ápr. 13. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
de nem ez volt a kérdés, és nekem tetszik ez a test szóval...
2012. ápr. 13. 14:52
 4/5 anonim ***** válasza:

Amíg mozogsz mellette nem lehet gond. csak azért figyelj arra hogy pl délután inkább fehérjéket egyél.


Egy 160 centis lánynak egyáltalán nem szép a 60 kiló ezt ki találta ki? Netes kalkulátor? Én 170 centi vagyok, 55 kg és így is van bőven zsír a hasamon, fenekemen. Szóval hagyjuk már ezeket a hány centihez hány kg kéne lennie szegénynek. A centi mutat rendesen, ezt jól írja a kérdező. Arra hagyatkozz, semmi másra.

2012. ápr. 14. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 annnuskaa válasza:
Egyetértek az előzővel!!!Én 165 cm vagyok ahoz 42 kg. És egyébként nagyon gratulálok a kérdezőnek ehez a fogyáshoz!!!És sok sikert , hogy tartsd ezt a súlyt!!:)
2012. júl. 1. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!