Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális, ha ch diétánál (nem...

Normális, ha ch diétánál (nem orvosi tanácsra) az elején a főétkezések előtt szédülök?

Figyelt kérdés
Ma próbáltam betartani pontosan a ch mennyiségeket, de a főétkezések előtt szédültem, és az evés hatására is csak nagyon lassan több mint fél óra alatt múlt el. A főétkezések előtt már majdnem 1 órával jött a szédülés, majd az éhség érzet utána.
2015. nov. 11. 20:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem mi ez a divat mostanában, hogy ha kell ha nem ch diétát kezdenek követni a kismamák. Ha orvosilag enm indokolt, akkor nem kell. A szédülés is attól van, gyakorlatilag éhezel. Ha nem akarsz hízni étkezz egészségesen, cukor, fehérliszt-mentesen, de gyümölcsöket, zöldségeket, tk-lisztes dolgokat, barnarizset, hüvelyesek nyugodtan lehet enni!
2015. nov. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem normális! Hagyd abba sürgősen a diétát! Az alacsony vércukorszint károsítja a magzat agyát. Ha nem viszel be elég szénhidrátot, a szervezeted acetont fog termelni, ami súlyosan mérgezi a babádat!
2015. nov. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Terhesen csak szoros orvosi ellenőrzés mellett szabad diétázni! Hetente vizeletet vizsgálni laborban, otthon is gyorsteszttel, rendszeres vérvétel stb.
2015. nov. 11. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kicsit magasabb volt a cukrom mint a megszokott, de normál tartományon belül volt, ezért kezdtem el, de most már nem fogom csinálni, eszemben sincs kínozni magam és a gyereket. Azért a teljes kiőrlésű dolgok, és a kevés hozzáadott cukor marad, a többivel nem foglalkozom. Köszönöm
2015. nov. 12. 09:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!