Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Baj lesz abból, ha nem megyek...

Baj lesz abból, ha nem megyek el minden orvosi tanácsadásra?

Figyelt kérdés
2015. júl. 29. 15:48
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
90%
Nem. Egyre sem kell elmenned, ha nem akarsz. A te felelősséged, mennyire vizsgáltatod ki magad.
2015. júl. 29. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Azért kérdezem mert màr voltam két főorvosin és hàrom ultrahangon, de még csak 18 hetes vagyok.
2015. júl. 29. 15:55
 3/20 anonim ***** válasza:
77%

Visszautasíthatod a vizsgálatokat.


Mit értesz "baj" alatt? Ha valami eü-i gondod van neked vagy a babának, azt így nem fogják észrevenni.


Nem fognak megbírságolni vagy ilyesmi.


Nem fog járni az egyszeri anyasági támogatás sem.

2015. júl. 29. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
90%

Ezek nem kötelező vizsgálatok.

Azért vannak, hogy megnyugodj, minden rendben a babával, jól fejlődik.

Nem muszáj.


Azt megkérdezhetem, miért nem akarsz?

2015. júl. 29. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Azért mert nem akarok minden alkalommal óràkat vàrni a buszra.
2015. júl. 29. 16:06
 6/20 anonim ***** válasza:
62%

Korrekt indok.


Tehát ha a babád vakon, süketen, fél lábbal, nyitott szívvel születik, akkor majd mantrázhatod magadnak, hogy "de legalább nem vártam órákat a buszra!".

2015. júl. 29. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
78%

Nem kötelező, de a Ti érdeketek (Tiéd és babádé), hogy elmenj a vizsgálatokra.

18 hetes terhesként már túl voltam 4 UH-n, háziorvoson, védőnőn, vérvételeken stb. A lelkiismeretembe nem fért volna bele, hogy kihagyjak bármit is, amit az orvosom javasolt.

2015. júl. 29. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
90%

Mégis hány éves vagy?

Ne haragudj, de ez gyerekes indok. Van egy baba a hasadban, akiért felelősséggel tartozol, és hidd el, ez csak egy töredéke annak, amivel a gyerekvállalás jár.

2015. júl. 29. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
50%

LEHET baj. pl. nekem minden látogatásnál néztek vizeletet. na most, ha nem megyek el egyre, és mondjuk két hónapig nem lát doki, lehet nem derül ki, hogy cukorbeteg vagyok, és mondjuk halva születik a babám.


szóval lehet baj, és nem értem, miért ne előznéd meg, ha megteheted?


kérj meg valakit, néha vigyen el, vagy fogj egy taxit, ha nincs túl messze, azért 1 alkalommal anyagilag ki lehet bírni, ha nagyon nagyon nagyon rossz ez a fránya buszozás.

2015. júl. 29. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
70%

Milyen bajra gondolsz?

Megbüntetni nem fognak, de te főleg a babád érdeke,hogy megbizonyosodjatok,hogy minden rendben ,és ha esetleg valamit találnak azt kivizsgálják,kezeljék,vagy fel tudjanak rá készülni szülésnél. De már a terhesség tervezésénél is tudhattad,hogy órákat kell várni a buszra,mégis így vállaltad. Keress másik orvost akihez könyebb eljutnod.

2015. júl. 29. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!