Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 21 hetes terhes vagyok elso...

21 hetes terhes vagyok elso baba (18ev) tudnatok segiteni nekem hogy jok e az eredmenyeim? Felek hogy nem.

Figyelt kérdés

BPD:46mm HC:172 mm AC:148mm FL:32mm

elore is koszonom annak aki segit nekem:) es negativ valaszokra nem vagyok kivancsi..csak szeretnem tudni hogy rendben van e vele minden:)


2015. nov. 13. 23:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
90%

Itt egy táblázat, hogy kb. milyen méretűnek kell most lennie:


[link]


Azt viszont vedd figyelembe, hogy a 12. hét után, minden baba más ütemben feljődik. A te babád teljesen rendben van. Ha valami gond lenne, azt már az UH-n megtudtad volna.

Ne idegeskedj, inkább élvezd a terhességed. :)

2015. nov. 14. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
0%
Igen, és valoszìnüleg kisfiut vársz:) Ugyan ezek voltak az eredményeim és fiam lett :)
2015. nov. 14. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
84%
istenem utolsó de okos vagy... egy lány nem nőhet ekkorára? vagy az csak pont kisebb vagy nagyobb lehet? gratulálok! vagy te látod ott a kuki méretet is már ne is haragudj! tőled is elnézést kérek kérdező valóban van 50% esélyed a kisfiúra de ezt nem ezek a méretek döntik el. lehet hogy már tudod is amúgy is hogy milyen nemű a babád :)
2015. nov. 14. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
nem tudom meg milyen nemu..de nagyon remelem hogy lany..meghat sokak szerint kislanyos a hasam es nem kisfius..nem tudom mitcsinalnek ha nem kislany lenne :)
2015. nov. 14. 10:59
 5/14 anonim ***** válasza:
95%
A has formája semmit sem jelent, nekem egyáltalán nem volt kisfius csucsos hasam, mindenki azt mondta hogy tuti kislány.. minden jel kislányra mutatott,.pl édesset kivántam, ès még is kisfiu lett :) Hogy mit csinAlj ha nem lány? Szeressed. Nem az a lényeg h fiu vagy lány.. egészség legyen!!
2015. nov. 14. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
20%
én nagyon fiút szerettem volna. és mikor közölték hogy làny lesz sírtam. nagyon nehezen fogtam föl és fogadtam el. de akkor is az én babám volt a pocakomban. és most nem cserélném el. de azért remélem hogy aki most van a pocakomban az fiú lesz :D :D :D :D
2015. nov. 14. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
kérdező ha az anyagiak megengedik menj el 4D-re és ott rögtön megmondják hogy fiad vagy lányod lesz :) 21 hetesen meg már szép nagy is a baba :)
2015. nov. 14. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
79%
Sima uh-n is meg tudnák mondani már neki valószínűleg :)
2015. nov. 14. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
49%
sima uh-n ha takarja magát a baba akkor nem fognak rá várni hogy elmozduljon. és mivel tegnap írta ki a kérdést valószínűleg nemrég lehetett vizsgálaton.. ki tudja mikor megy legközelebb. és sima uh-n nem fogja látni a babájának az arcát sem.. de te mindenben annyira okos vagy :D ezért mondtam a 4D-t mert az élmény és mivel első babája lesz nem tudom lehet hogy még nem is hallott róla hogy van ilyen. én is 18 évesen vártam az elsőt és én is mástól tudtam meg hogy létezik ilyen :)
2015. nov. 14. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Nincs olyan, hogy "kislányos" meg "kisfiús" has. Ez a "módszer" nagyjából annyira megbízható, mint az ingázás.

A méretei amúgy teljesen jók, nem is értem, hogy miből gondoltad, hogy esetleg nem. Ha valami gond lenne, azt az orvos úgyis mondta volna.

2015. nov. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!