Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha a baba megfogan akkor...

Ha a baba megfogan akkor létezhető hogy olyan tüneteket érzek hogy hányinger, hasfájás, mell érzékenység? Még nem teszteltem hogy terhes vagyok e!

Figyelt kérdés
2015. okt. 19. 08:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezek PMS tünetek is lehetnek. Késik már? Hányinger általában csak a 6. hét körül szokott jelentkezni, hasfájás, és mellérzékenység pedig menstruáció előtt is jellemző, így ezekre én nem alapoznék. Az első valóban megbízható jel a menzesz elmaradása, és a pozitív teszt.
2015. okt. 19. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az elsőnek 100%-ban igaza van! A pms tüneteket a repedés után termelődő progeszteron okozza, függetlenül az esetleges babától. Meg kell várni, hogy késik-e a vérzés.
2015. okt. 19. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Rendben. Köszönöm a válaszokat!
2015. okt. 19. 10:33
 4/5 anonim válasza:
Nekem is enyhe mensi görcseim vannak hullámokban s feszülnek a melleim, hőhullámok csapnak meg és 37,5 a lázam folyton. 2hete vannak a tünetek. Tegnap volt a 28.nap s nem jött meg. Teszteltem és negatív lett.
2015. okt. 19. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
2 napja hőhullámjaim is vannak..
2015. okt. 19. 20:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!