Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kijött egy szemölcs a mellbimb...

Kijött egy szemölcs a mellbimbóm csücskén, másnak is volt ilyen?

Figyelt kérdés
Sajnos tele vagyok futó szemölcsökkel, de minap vettem észre, hogy kezdenek kijönni a mellbimbóm udvarán barna kevésbé kiálló szemölcsök és egy nagy kiálló testszínű szemölcs a mellbimbóm csücskén. Teljesen kiakadtam, félek hogy ezek a fagyasztó szerek ártanak a babának. Másnak volt ilyen? Mit írt fel neki a bőrgyógyász? Persze el fogok menni bőrgyógyászhoz, csak kíváncsi vagyok. 22 hetes terhes vagyok.
2015. nov. 14. 13:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Most hogy mondod, nekem is voltak ilyenek terhesen, csak én sosem gondoltam hogy az szemölcs. Olyan kicsi bőrszínű és állagú kinövés, néha kicsit pigmentáltabb, egy mm körüli.

Hát őszintén? Én lecsipkedtem őket a körmömmel. Mondjuk a bimbón magén nem volt, csak a bimbóudvaron, meg a mellemen meg a hasamon, meg hónalj környékén. Picit vérzett mindig, aztán ahogy begyógyult, nem jött elő többé ugyanazon a helyen.

Mindegyik terhességem alatt volt ilyen.

2015. nov. 14. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem a bimboudvaron vannak szemolcsszeru apro valamik. Laposak csak sotetebbek mint a borom. A bimbon nincs semmi csak egy kicsit olyan mintha kemenyebb lenne rajta a bor. Plusz a bimbo es udvar is nagyobb lett. Szoval nem a legszebb. Tobbszor mutattam orvosnak, szulesznonek. Annyit mondtak hogy hajlamosabb vagyok terhesen a szemolcsokre. Azota nem is foglalkozok vele, mert ugyis ugyanzt mondja mindenki. De azert a bimbon levo miatt mindenkepp mutasd meg orvosnak vagy vedononek. Nem tudom esetleg a szoptatast befolyasolja e. De semmikepp ne kezeld magadnak
2015. nov. 14. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem anyajegyek jöttek ki rajta,nőgyógyász azt mondta, h le kell szedetni, mert ha szopizik és beleharap a baba akkor elfertőződhet (itt megjegyezném hogy egyes válaszoló nagyon bátor, szerencséje van,h nem fertőződött el, a kezét bármennyire is megmosta az még messze van egy steril műszertől...)

A mellembe kaptam helyi érzéstelenítést és nekem leégette a bőrgyógyász. Semmit nem éreztem belőle és utána sem. Azt mondta hogy valahogy úgy adják be az érzéstelenítést, hogy a babához nem ér el. A baba egészséges szép nagylány már:)

2015. nov. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Egyes vagyok.

Amikor lekapartam őket, icipicit véreztek csak, és a seb nem volt mély.

Épp a múlt héten vágtam meg az ujjam, na az begyulladt, és azzal sem szaladtam orvoshoz, meg nem is sterilizáltam.

Egyébként ha jól emlékszem, akkor alkoholos vattát rányomtam egyik-másikra, amíg elállt az a pici vérzés. Egy-két nap alatt begyógyultak és el is tűntek. (Míg ez a vágás az ujjamon, amit papírral ejtettem, ez másfél hét alatt gyógyult be...)

2015. nov. 14. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!