Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 25 hetesen faros volt a babád...

25 hetesen faros volt a babád és nem is fordult meg? Van valaki akinél így volt?

Figyelt kérdés
2015. nov. 16. 19:54
 1/10 A kérdező kommentje:
...vagy ha megfordult,m it éreztél (ha éreztél???)
2015. nov. 16. 19:55
 2/10 anonim ***** válasza:

25 hetes terhességnél még az ég világon semmit nem jelent, ha faros. Ennyi idős terhességnél még van egy csomó helyük és ezerszer pózt válthatnak.

Nekem is 26 hetesen még faros volt a kisfiam, de a 33 hetes uh-n már fejvégű volt és az is maradt, de olyat is ismerek, akinek közvetlenül a szülés előtti napokban fordult meg a jó irányba, mert addig faros volt.

Szóval bőven van még helye a kicsinek!

2015. nov. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

25 hetesen rengeteg baba faros még, 32-34 hetes kor körül fordulnak meg leggyakrabban de az utolsó pillanatban is megfordulhat.

Az én babám harántban szeretett lenni és 33 hetesen fordult meg. Igencsak éreztem, olyankor már egyre kevesebb a helyük és fájdalmas néha a mozgás. Míg egy rugás kb egy pillanat, mikor kinyomja magát az kb folyamatos és amikor megfordul az viszonylag hosszabb feszkelodes legalábbis én úgy éreztem. De megfordulhat akkor is amikor alszol de feltűnik, hogy nem a megszokott helyen érzed mozogni.

2015. nov. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ennyi idősen még egyik pillanatban így, másik pillanatban úgy fekszik. Nekem 28 hét környékén még faros volt, 32 hetes UH-n fejvégű, de semmi kirívó mozgást/fájdalmat nem éreztem.
2015. nov. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Kisfiam végig faros volt, esze ágában sem volt megfordulni.

Kislányom 34. hétig volt faros, akkor átfordult farosba, majd 36 hetesen vissza medencevégűbe, lábtartással. Ez a mutatványa nagyon fájt, azt hittem a szülés indult be.

2015. nov. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Igaz én csak 22 hetes vagyok, de ma voltunk uh-on és folyamatosan forgott a kislányom. Hol faros volt, hol fejvégű. :D
2015. nov. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
32 hetes kör körül kellene befordulniuk, addig össze-vissza fekszenek. Nekem haránt volt a baba. A 32 hetes UH napján hajnalban ébredtem fel olyan szintű lubickolásra, amit még sosem tapasztaltam előtte. A délutáni UH-n meg már célra tartott. Szerintem akkor hajnal 2kor fordulhatott be. :)
2015. nov. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem a 30.héten még harántba volt. 36.héten meg befordult. 25.héten még nincs min aggódni.
2015. nov. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

34-35-ik hétig rengeteg helyük van forgolódni. Hogy UH-n éppen hogy áll, az kérdéses.


NEkem a harmadik babám egész sokáig faros volt. 39. hét közepén fordult meg, de nem hirtelen, hanem kb. 3 nap alatt. Először harántba, majd fejvégűbe.


3 éjszakát a kádban töltöttem hajnalig, mert rendszertelen fájásaim voltak. Arra lettem figyelmes egy nap után, hogy már nem nyomja a bordámat a feje. (Az annyira kemény volt, hogy ki lehetett tapintani).


41+6-ra bukkant elő. :)

2015. nov. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem. 26. heten faros lett, es vegig ugy is maradt. Hosszabb volt vegig, mint a kora, magzatvizem kevesebb. Eselye se volt a fordulasra. Nalam nem fordult meg, de masnak latod igen. Sose derul ki, miert maradt ugy. Nem is forgolodott sose.
2015. nov. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!