Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 37 hetesen normális hogy már...

37 hetesen normális hogy már egyáltalán nem rug a babám, csak csuklik és kinyomja a popsiját jobb oldalon a bordám alatt?

Figyelt kérdés
2008. szept. 12. 21:56
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Talán azért nem rúg már, mert nagyobb lett így szüléshez közeledve és képzeld csak el ott bent azon a szűkös helyen már nincs annyi hely, hogy úgy rúgkapáljon.Én is így voltam vele, az NST-n alig mozgott, a frászt hozta rám. Lépcsőztettek annyit...Végül a szülés előtt mondta az orvos, hogy nem is csodálkozik, mert már nem fér el úgy a pocakomban, mint előtte.Tényleg, nagy baba lett!
2008. szept. 12. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodj meg, tényleg kevés helye van már, és azért nem olyan aktív.az a lényeg, hogy érzed a mozgást. én is ugyan ugy jártam, mint az előző válaszoló.Nst-én voltam, és fel kellett kelnem kicsit sétálni, hogy a babám megmozduljon. Nem lesz gond, már közel a vége!!!:)könnyű szülést, és jó babázást kívánok...
2008. szept. 13. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Telejsen normálsi amiket irsz kérdező
2021. dec. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!