Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez jelezhet valamit?

Ez jelezhet valamit?

Figyelt kérdés
37 hetes vagyok. Par napja vettem eszre egy uj erzest a hasam aljaba. Olyasmi mint menstruacio vege fele. Nem faj, nem gorcsol csak ugy "erzem" a hasamat alul. Talan egy kicsit fesziteshez hasonlitanam. Ez jelezheti a szules kozeledtet?
2015. nov. 17. 09:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, egyre gyakrabban fogod érezni, ahogy közeledik a vége, és lehet, hogy majd kellemetlen is lesz.
2015. nov. 17. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Keményedik a hasad? Nekem 36 hetes koromtól keményedett, néha levegőt sem kaptam,de 41.héten szültem,hozzáteszem,a fájásaim is keményedéssel kezdődtek. Nem görcsöltem,csak 3 percenként keményedtem.
2015. nov. 22. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Kemenyedik spontan 4-5 alkalommal. Illetve ha setalok, lepcsozok akkor azonnal. Egyre tobbet fajdogal a hasam alul, de az csak alul, fentebb még nem. Illetve a szemeremcsontom kegyetlenul tud fajni egy kis setanal is.
2015. nov. 22. 16:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!