Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Téged mi motivál a gyermekváll...

Téged mi motivál a gyermekvállalásban?

Figyelt kérdés
Érzelmek, genetika, stb?

2015. nov. 20. 14:44
 1/10 anonim ***** válasza:
Megtaláltam a megfelelő társat. És ezt tartom az élet rendjének. Meg nagy kalandnak.
2015. nov. 20. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Érzelmek - egyszerűen vágytam rá. Nem tudom ennél értelmesebben megfogalmazni.
2015. nov. 20. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Boldog családi élet. + hasonló kapcsolat kialakítása gyermekeimmel, mint amilyen nekem is volt anyukámmal - legjobb barátnők
2015. nov. 20. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szeretnék egy nagy boldog családot! Megtanítani a gyerekeimnek azt hogy hogyan kell elfogadni egymást. Megtanítani arra, hogy ha van is nézeteltérésünk attól még szerethetjük egymást, és hogy fogadjuk el a másikat olyannak amilyen. Ezen munkálkodom, és úgy veszem észre nem állok rosszul. Ha minden jól megy, hamarosan a 3. baba is érkezni fog közénk. Hiszek abban, hogy ha több tudatos szülő lenne, kevesebb lenne az erőszak és egy hosszú folyamat végén talán szebbé lehet tenni ezt a világot!
2015. nov. 20. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, de most jöttem, rá, hogy nem fogalmaztam meg pontosan a kérdésem...

:(

Az utóbbi válaszoló nem csoda, h kicsit félreértett, én vagyok az oka, elnézést.


A kérdésem az, hogy miért akarsz gyermeket?

Szerintem most siekrült világosan megfogalmaznom.


(Tehát NEM arra vagyok msot kíváncsi, hogy ha már van gyermeked, akkor mit szeretnél "elérni a gyermkeden".)


Aki már válaszolt, megkrédhetem, h így, kérdésem átfogalmazását követően is írjon választ? :)


Köszi és elnézést...

2015. nov. 20. 15:41
 6/10 A kérdező kommentje:
(Elnézést, h ennyit félreírok, pocsék billentyűzetem van...)
2015. nov. 20. 15:41
 7/10 anonim ***** válasza:

Nincs magyarázat arra, hogy miért akarok gyereket. Csak mert. Ez az elsődleges cél az életemben, mindig is ez volt, gyerekkoromban is ha megkérdezték mi szeretnék lenni, akkor az volt a válasz, hogy anyuka. Minden más csak másodlagos, ennek alárendelt vagy ennek elősegítése érdekében történik.

Amúgy nem vagyunk összenőve a gyerekemmel.

2015. nov. 20. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem tudok racionális okot írni. Mindigis úgy képzeltem, hogy lesz majd gyerekem, valamikor 30 körül, aztán 26 évesen átkattant valami, hirtelen nagyon akartam, és azonnal. Talán az eljegyzésünknek volt hozzá köze, mert azután történt, de sosem gondoltam, hogy ez egy valós dolog, hogy hirtelen valaki nagyon vágyni kezd rá minden különösebb ok, vagy későbbi szándék nélkül. Valószínűleg ösztön.
2015. nov. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
az öcsém, aki 12 évvel fiatalabb nálam, és kb az anyja voltam:)
2015. nov. 21. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy írtatok. :)
2015. nov. 21. 15:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!