Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Frontkor kevesebbet mozognak?

Frontkor kevesebbet mozognak?

Figyelt kérdés
Hirtelen lehűléskor vagy melegedéskor normális ha kevesebbet mozognak? Nyáron is mintha így lett volna egyszer, illetve ma kimondottan keveset mozog. Nem is olyan erőteljes. Tegnaphoz képest 10 fokkal hidegebb van. Normális, vagy kezdjek aggódni?
2015. nov. 20. 15:13
 1/8 anonim ***** válasza:
77%

Nekem hidegfrontkor mindig sokkal kevesebbet mozgott, de amióta kint van azóta is sokkal többet alszik ha hidegfront van :).

Melegfrontkor nem változott az aktivitás. :)

2015. nov. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Normális hogy hol lustábbak, hol aktívabbak. Okozhatja front is de nekünk sem kell különösebb ok, hogyha van egy ilyen napunk, hát ez velük is így van.
2015. nov. 20. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Egyébként én egy ilyen napon aggódtam és megettem egy csokit.. utána aktivizálta magát. :) de ha nem használ és furcsán mozog nagyon keveset és gyengén akkor inkább egy felesleges vizsgálat, minthogy baj legyen. Nem írtad mennyi idős terhes vagy. Én ezt főleg 30 hetes kor után értem bár gondolom vagy annyi ha nyáron is volt ilyen.
2015. nov. 20. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszokat! Csak azért aggódom, mert az elmúlt 6-7 hétben mindennap ugyanúgy mozog. Mindig is aktív volt. Túlságosan is :-) 38 hetes vagyok
2015. nov. 20. 15:27
 5/8 anonim ***** válasza:
Hidegfront érkezése előtt 1 nappal szétrúgott, majd mikor lehűlt, megnyugodott. Kint is hasonló a helyzet, nyűgösebb előtte.
2015. nov. 20. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
1-es vagyok, miért lettem lepontozva? Tán baj, hogy az én babámra így hatnak a frontok???? Most mit csináljak vele? :O
2015. nov. 20. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az enyémre is hatnak itt kint is amúgy. :) múltkor a nap nagy részét végigaludta. Csak sajnos ő inkább nyűgös ha front van. :/


Kérdező, 38 hetesen már akár készülhet is csak ilyenkor meg veszélyes is ha nem igazán mozog, lehet megérne egy nst-t ha csoki stb sem indítja be rendesen. Lehet a front tényleg de jobb félni, mint megijedni. (Bár nekem a csoki után egy ilyen napon 39 hetesen is úgy beindult, hogy megbántam, hogy az egész táblát megettem)

2-es és 3-as voltam

2015. nov. 20. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az enyém amúgy is aktív babó,de ha hidegfront van úgy rugdos,hogy majd kiugrik a hasamból. Én viszont nem bírom a hidegfrontot. Leesik a vérnyomásom, és piszok rosszul vagyok..
2015. nov. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!