Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A kislány magzatok tényleg...

A kislány magzatok tényleg lustábbak, kevesebbet mozognak a pocakban?

Figyelt kérdés

2014. szept. 24. 13:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Akkor az én lányom pocaklakóként kitett 3 fiúval, akkora ramazurikat csapott odabent. Nem hiszem hogy ennek bármiféle valóságalapja lenne. Ez kb olyan mint hogy a kívánósság alapján "tippelnek" a születendő baba nemére - igazi népi babonák.
2014. szept. 24. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Szia. Hat en vagyok az egyik ellenpelda..kislany van a pocakban..es a 18. hettol ugy mozog hogy meg nekem is hihetetlen..lehet rossz lehet jo ido..mindegy a picuromnak.

Most mar igy hogy erosen erzem nagyokat rug fesziti magat, forgolodik, el nem tudom kepzelni mikor pihenhet.

:)

Udv: 22hkm

2014. szept. 24. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Szia az én kislányom is nagyon sokat mozgott mikor még terhes ovltam, szerintem nincs összefüggés :)

11 hós baba anyukája.

2014. szept. 24. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

az en kislanyom is leallithatatlan :)

27hkm

2014. szept. 24. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Érdekesek ezek az "előítéletek". De hát nem is jönnek be mindenkinek.

Lányom nagyon sokat mocorgott, nagyon-nagyon sokat!

2014. szept. 24. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Tegnap 3 órán keresztül nem éreztem, már megijedtem, hogy baj van, mert állandóan mozog, komolyan, nem tudom mikor pihen. A fiam fele ennyit mozgott.
2014. szept. 24. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Első gyermekem fiú, Ő kirúgta a ház oldalát, alig pihent a hasamban. De Ő így közel 2 évesen sem áll meg egy pillanatra sem. Ezzel szemben most várjuk a kishúgát, 22 hetes, és finomakat, alig érezhetően és nagyon keveset mozog. Néha elfelejtem, hogy a pocakomban van:-) Úgyhogy nálunk igaz. Remélem, most kapunk egy nyugisabb gyerkőcöt:-)
2014. szept. 24. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Kisfiam nagyon aktív baba volt a hasamban, korán kezdtem el érezni őt, már a 16. héten, és utána is egyre jobban mocorgott, a végén majd kirúgta a ház oldalát.

Most várom a kislányunkat, a 20. héten éreztem először a mozgását, utána is csak lassan indult be, jelenleg 36 hetes vagyok és most sem mozog túl sokat, nem aktív egyáltalán.

2014. szept. 24. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Margit84 ***** válasza:
Nekem eddig pörgött a lányka a pocakban. De ma valamiért csak úgy ritkán "belémrúg". Remélem csak az időjárással van valami gondja. 25 hetes vagyok.
2014. szept. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem :) a lányom nagyon mozgott, amikor a műtő asztalon feküdtem, a műtős fiú is megjegyezte,hogy mennyire mozog!
2014. szept. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!