Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aggódjak, vagy sem?

Aggódjak, vagy sem?

Figyelt kérdés

Sziasztok, pont 1 hete nem jon meg (remelem marad a felallas)

4 tesztem is pozitiv lett, 2 halvanyan, tegnap es tegnapelott.

A tesztekkel elmentem orvoshoz, akinek kb en kellett a szajaba ragjam, hogy nezzen meg, majd annyit mondott bunko stilusban,hogy nemlat semmit, vagy terhes vagyok,vagy nem.

Elegge elszomoritott,es azota csak agyalok. Szerintem a teszt nem csal.


Kulonosebb tuneteim nincsenek, csak az enyhe gorcsok, neha szurkalas, este erzem,hogy melegemvan, izzadok,fentvan a testhom, es a melleim picit fajnak.

Utolso mensim oktober 17-en volt, tehat 4-5 het korul jarhatok.



2015. nov. 21. 12:00
 1/9 anonim ***** válasza:
Elvileg pont 5 hetes vagy ma.Ilyenkor még megvastagodott nyálkahártyán kívül nem igen látnak mást.Nem érdemes ilyen korán menni.Az 5.héten szokott a petezsák megjelenni és a 6.hét vége felé van már szívhang.Már akinél.Nálam 7.hét végén sem volt.
2015. nov. 21. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
A papir alapjan csak annyit tudtam kiszurni, hogy nyalkahartya 10mm, zart mehszaj, illetve "rendesnel nagyobb uterus" ami ha joltudom a meh neve.
2015. nov. 21. 12:19
 3/9 anonim ***** válasza:
Igen.Ezek korai terhességre utalhatnak.
2015. nov. 21. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Jajj remelem :)))

Akkor eleg,ha mondjuk a jovohet vege fele megyek csak ujra orvoshoz?

2015. nov. 21. 12:33
 5/9 anonim ***** válasza:
Pont ennyi idős terhes vagyok,én szerdán megyek ultrahangra. Nekem az orvos azt mondta csütörtökön, hogy csak petezsákszerű képlet látszana.
2015. nov. 21. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Jó lesz az két hétnek is, mikor már lesz szívhang. Nekem a 7 héten volt szívhang.
2015. nov. 21. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Akkor varok :)


Ilyenkor mire kell figyelni, taplalkozas, vitamin, ilyen olyan dolgok..?

Bar a tablettakra nem hajlok, csak a folsav amit hallottam

2015. nov. 21. 12:57
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem is ilyen volt a dokim, már nem járok hozzá. Kérdező, válts azonnal orvost! Lehet, hogy nem lát semmit, de már előre flegmázik, úgy kelljen könyörögni neki, hogy vizsgáljon meg? Menjen az ilyen a francba!

Az is lehet, hogy ezeréves gépei vannak, és azért sem látott semmit.

2015. nov. 21. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Sajnos az en dokim eppen nemvolt bent, es atkuldtek ehez a 70 eves "bacsihoz"....

Igazabol szora sem meltatta az egeszet, kb ugy viselkedett,mintha torokfajassal mentem volna, es most mitkezdjen velem. Hozzateszem a monitor alapbol el is volt forditva, nehogy veletlen lassam en is a dolgokat..

Sirva jottem el tole, de utana beragtam es akkor vettem meg 2db tesztet :)

2015. nov. 21. 13:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!