Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 10. héten látványosan enyhülte...

10. héten látványosan enyhültek a tüneteim! Aggódjak?

Figyelt kérdés
Napra pontosan 6 hetes korban jelentkeztek az erős tünetek (24 órás émelygés, szagundor, hányás, gyomorégés, gyomorsav, gázok, mellfájdalom, apróbb görcsök, szúrások). Csütörtökön töltöttem a 10. hetet és azóta elmúlt a 24 órás émelygés. A szagokra továbbra is érzékeny vagyok, a mellem fáj, tele vagyok gázokkal, de a rosszullétek szinte eltűntek. Járt valaki hasonlóan? Aggódjak? Hiszen a "nagykönyv" szerint a 12 hétig ezeknek erősödni kellene. Köszönök minden segítséget!
2015. máj. 31. 08:04
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem a fiammal kizárólag a 9-11 héten voltak csak tüneteim, olyannyira hogy felkelni sem bírtam. Most az 5héttől volt enyhe émelygésem és puffadásom ami 3-4 napja egyik pillanatról a másikra eltűntej. Ma töltöttem be a 7. hetet és pl hányással indítottam a reggelt. Minden terhesség más és más a tünetek meg jönnek mennek. Ha szerencsés vagy akkor ennyi volt a "rosszabb" része.
2015. máj. 31. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ne aggódj! Anno én is kiírtam ilyet, de megnyugodhatsz, semmit nem jelent.

Nekem a 6ik héttől a 9ik hétig volt a legdurvább, fel se tudtam kelni az ágyból...

Aztán a 10ik hét után elmúlt majdnem minden tünetem. Utána neha visszajött ez az. De ha elmúlik, annak csak örülj.

18 hkm

2015. máj. 31. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :) Megnyugtat, hogy nem vagyok egyedül, és Veletek is minden rendben ment! :) Első baba lenne és minden halálra rémiszt jelenleg! :) Igazi anyakiképzés ez a 9 hónap! :)
2015. máj. 31. 08:42
 4/9 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem 6.hetesen kezdődött a kálvária. Az ágyból nem tudtam felkelni. 3 hét maga volr a pokol. Aztán 9.hetet betoltve arra keltem hogy semmi de semmi bajom. Na roham az orvoshoz ajtostol a házba hogy baj van. Csinált uh ot és boldogan neztem ahogy vert a csöpp szíve. Azt mondta az orvos hogy ez annyira változó hogy nem igaz. Na igaza lett. Egyszer fel sem tudtam kelni egyszer semmi bajom nem volt. Szóval ne aggódj. A pici lányom azóta 6 éves. :-). Kitartás. . Tartogat még meglepeteseket ez a 9 hónap. :-) . Boldog baba varast.
2015. máj. 31. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm Neked is! Én is gondolkoztam, hogy beugrok egy fizetős UH-ra, hogy megnyugodjak. De azt hallottam, bár ártani nem árt a babáknak, nem kellemes számukra a vizsgálat. 10-én lesz a kötelező 12 hetesem, addig megpróbálom magam azzal nyugtatni, ha baj lenne biztos lenne jele (vérzés, görcsök).
2015. máj. 31. 10:05
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekem 8 hetesen elmúlt a hányinger. Mellfeszülés is enyhült akkor valamennyit.

Egyébként a nagykönyv nem számít.. Mindenki máshogy reagál a hormonokra. Van aki rosszul jár és nagyon sokáig, akár a végéig kínlódik és már 4-5 hetes kortól és van akinek egyáltalán nincs semmi baja. Ez mind normális.

2015. máj. 31. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én a 12 héttől a 16. Hétig szenvedtem a hányingerrel abból 3 hét kórházban töltött idő volt. Szóval inkább örülj :)

19hkm :)

2015. máj. 31. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Az én rosszulléteim a 8. héten kezdődtek és napra pontosan a 10. héten múltak el. Reggel még világom nem tudtam a hányingertől és délben már simán ebédeltem, vacsorára meg semmi bajom nem volt. Én is megijedtem, de azt olvastam, normális.

Úgy néz ki, semmi baja :) (37. héten járunk)

2015. máj. 31. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Ma visszatértek a tünetek, tehát igazatok volt, inkább élveznem kellett volna azt a kevés kis időt! :)
2015. jún. 1. 17:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!