Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Veszélyes terhesen hason...

Anneee25 kérdése:

Veszélyes terhesen hason aludni? Kialakulhat tőle alhasi fájdalom?

Figyelt kérdés

Sziasztok, 20 hetes kismama vagyok. Kisbaba korom óta úgy alszok,hogy hason,az egyik lábam felhúzva,a másik kinyújtva. Még soha nem aludtam más pózban.

Most a baba miatti féltésből megpróbálkoztam oldalt feküdni, de az lett az eredmény, hogy reggel 6-ig forogtam, majd hasra fordultam és elaludtam.

Mostanában keményedik a hasam, és fájdogál is. Az orvosaim szidnak, hogy nem iszom eleget és ezzel hozzák összefüggésbe az alhasi fájdalmat.

Én félek,hogy esetleg az alvás miatt van.

Bár ellentmondásos, mert hason 10 órát tudok összefüggően aludni és úgy kelek, hogy jól vagyok, semmi fájdalom.De nem mindig.

Viszont ha előző nap nem iszok 1 liternél többet, akkor másnap tuti fáj.

Szerintetek aludhatok hason, összefügghet a hasfájással?

20 hkm



2015. nov. 21. 18:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Bocsi h nem tudok érdemben válaszolni, de cuki lehetsz! :) Kislányomat is hason altattam baba korában,sokáig csak úgy tudott elaludni! Szerintem ha már kerekedik a pocid ne nyomd így, de egyszer láttam vna a neten ehhez párnát.
2015. nov. 21. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Aranyos vagy, köszönöm utánanézek :-)
2015. nov. 21. 18:46
 3/6 anonim ***** válasza:
Én a szülésig félig hason fekvésben aludtam, mert csak úgy volt kényelmes. Ha problémát okozna, akkor éreznéd, és nem tudnál 10 órát aludni.
2015. nov. 21. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Amikor már nagy volt a hasam, kényelmetlen volt ráfeküdni, nem tudtam rajta aludni, meg a kisfiam is állandóan jelezte, hogy neki így nem jó. Amíg nem érzem magam rosszul hason, most a következő terhességnél is hason fogok aludni. Amikor már szól, hogy ezt ne, akkor majd kénytelen leszek fordulni.
2015. nov. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Aludj úgy ahogy kényelmes. Jelezni fog a baba is meg a tested is, ha valamin változtatnod kell.


Jól értem, hogy van amikor 1liter folyadékot se iszol meg egy nap? Az nagyon kevés. Fejed nem szokott fájni tőle?

2015. nov. 21. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Világéletemben így aludtam, amit leírsz, bár nekem mind2 lábam nyújtva volt.:) Az első terhességem elején nagyon fájt a mellem, így leszoktam róla, de a második elején nem, így a mai napig félig hason alszom. Egyszer aludtam ténylegesen hason, akkor úgy ébredtem fel, hogy elnyomtam a hasamat, de a magzat nem jelezte, hogy kényelmetlen lenne a póz.


Igyál napi egy Magnosolvot, nekem az megoldotta a keményedést (túl sok a magzatvizem kivizsgálható ok nélkül, így ez a tünet velem marad már végig).

24 hkm

2015. nov. 22. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!